Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ennyire az embereket?

Figyelt kérdés
Miért zavarja ennyire az embereket? Ha az elettarsamal heti 2x3 megyünk el randizni mozi etterem stb... Illetve én minden reggel étteremben eszek. Félévente egyszer elmegyunk nyaralni külföldre. Barátnőm mos ,főz takarít reggel kávét főzz és a ruháimat is be készíti. Nekem nem kell otthon csinalnom semmit. És ez sok ember számára miért fura és megoszto?

2023. márc. 13. 16:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mégis melyik étterem van reggel nyitva, a Meki?
2023. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha elvinne nyaralni félévente akkor én is kinyalnám otthon a párom fenekét.
2023. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Senkinek nincs köze hozzà , ha nektek így jò.
2023. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha nagyzolsz vele egyfolytaban akkor meg van az ok, ha meg sem akkor meg azert van mert m.on elsz.
2023. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!