Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hitessem el vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hitessem el vele, hogy komolyak a szándékaim?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, egy 47 éves nőbe szerettem bele. Nem tudom, ezt hogy mondjam el neki, hogy adjam a tudtára. Félek, hogy ha el mondanám neki, azt hinné, csak szórakozom, pedig nem, én tényleg beleszerettem. 1 éve elvált, van egy 21 éves fia is, és mivel egy korosztályba tartozom vele, azt érzem, jól ki tudnánk jönni, igaz, még soha sem találkoztunk. Egyébként akkor szerettem bele, amikor egy közös ismerősünk születésnapján találkoztam vele. Ott jó sokat beszélgettünk egymással, de csak ilyen általánosabb dolgokról, nem a szerelemről. Nem tudom, ki tudnám-e fejezni előtte, hogy mennyire szeretem. Talán ő nem is szeret, lehet, teljesen közömbös vagyok neki. Én mégis azt érzem, mi boldog párkapcsolatban tudnánk élni, szeretnénk egymást, bearanyoznánk egymás életét. Nem tudom, hogy nyíljak meg felé, és hogy adjam a tudtára azt, hogy mennyire szeretnék vele együtt élni. Mi van, ha esetleg neki valaki más tetszik? Írjak neki egy levelet, amelyben „kitárulkozom” előtte? Esetleg face to face közöljem vele, hogy őt szeretem? Mit tegyek, mihez kezdjek? Teljesen tanácstalan vagyok.

2023. márc. 15. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Alapból sem és úgy hogy van gyereke felejtős. Nekem 19 évesen volt 32 éves nőm, akinek volt egy két éves fia, csak a szex miatt voltunk együtt…de hidd el nem lenne neked ez jó. Keress valaki mást…inkább ne is mond el ezt neki mert semmi értelme, mert ez így már nagyon extrém.
2023. márc. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És ha kitárulkozás helyett közelednél hozzá?

Beszélgetés? Rendszeresen érdeklődnél a hogylétéről, ha esetleg találkoztok, megdicsérnéd, hogy milyen csinos ebben a ruhában. Nem kell rögtön lerohanni a szerelemmel meg az együttéléssel. Lassan közelíts!

2023. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es jót mond szerintem.
2023. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Beszélgess vele sokat és ne akard hamar ágyba vinni.
2023. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!