Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nekem nagyon tetszik. Mit tegyek? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy egy vasútállomáson takarít egy lány aki 18 éves, az anyja 44 éves. Az anyjával ebben a 2 napban sokat beszélgetem vele, olyan mint ha ezer éve ismernénk egymást. Viszont amikor a lény anyjával beszélgetek akkor ezt a lány is lássa és mégsem jön oda hozzám. Sőt mi több egyáltalán nem néz rám. Viszont amit észre vettem a hogy távolból viszont mindig néz engem amikor lát. De amikor ott van pár méterre tőlem akkor soha sem néz rám. Mi lehet ennek az oka?


26F



2023. márc. 15. 18:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Miért van az hogy ha ott van akkor levegőnek néz, amikor meg messzi van akkor állandóan néz engem.
2023. márc. 15. 18:28
 2/9 anonim válasza:
91%
Zavarban lehet, esetleg ignorál, szólj az anyjának h bejövő és h adjon tanácsot nem lenne gáz
2023. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem úgy van hogy ha ignotál akkor oda mer hozzám jönni?
2023. márc. 15. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sosem ment oda beszélni hozzád, akkor valszeg nem is akar semmit tőled
2023. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Okés. De az anyja meg elbeszélget velem mint ha ezer éve is ismernénk egymást. Nem beszélve arról hogy ha a lánynak nem tetszenek akkor simán rám nézne nem pedig meddziről néz csak
2023. márc. 15. 20:50
 6/9 Nonameboi válasza:
69%
én is ajánlom hogy beszélj az anyjával. Simán lehet hogy a csaj introvertált, ezért félénk.
2023. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy 44 éves mit akar egy 26 évestől úgy tudom a lánynak meg nincsen swnkijw 18 éves
2023. márc. 15. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Ember, csak te látod bele, hogy bárki is akarna tőled valamit. Az anyuka azért beszélget veled, mert jó veled beszélgetni, a lánya meg azt nézi, hogy kivel beszél az anyja.
2023. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké
2023. márc. 16. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!