Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 év korkülönbség esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 év korkülönbség esetén hány év után lett közös gyereketek? Esetleg ha az egyik félnek már van gyereke, hiszen benne van a korban,

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Csak úgy vállalnék gyereket ha elég fiatal a párom a gyerek felneveléséhez is. Megcsinálni egy dolog de mennyi idős lesz mikor a gyerek elvégzi az egyetemet? Életben lesz még? Vagy egyedül leszek mire unokák lesznek? Stb.
2023. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen egyetem?
2023. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vállalnék olyannal, aki nem tudja aktívan kivenni a részét a gyerek körüli teendőkből, mivel tapasztaltam, hogy nagy meló.

Tudom, nem ez volt a kérdést, de egy 45 éves férfi már nem fog úgy futkosni a gyerek után (még ha szeretne is érdemben foglalkozni vele).

2023. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Le lehet pontozni, de akkor is ez az igazság 😃


Biztos vannak jó karban lévő középkorúak, de szerintem ez azért ritka, főként itthon 😄

2023. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vállalnék. Az idősebb férfi is erős genetikai kockázatot jelent, de ezt leszámítva sem tartom egészségesnek azt, hogy nagypapa korban legyen apa valaki. A gyereknek sem jó. Egyszerűen nem olyan lesz a kapcsolatuk, amilyen lenne egy fiatalabb apukával.

Arról nem is beszélve, hogy nagyon korán félárva lesz.

2023. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy egyedül leszek mire unokák lesznek? Stb."


Hát, ha mindenki nagyszülő korban kezdene szülni és gyereket csinálni, akkor senki nem élné meg a nagyszülőséget és a gyerekeknek nem lennének nagyszüleik. Ez rohadtul nem egészséges helyzet.

2023. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Egykorúak voltunk, nagyon fiatalon lettünk szülők, és nagyon fiatalon lettem özvegy.

A barátnőm férje (+25 év) már 60 volt mire beadta a derekát, fitt és családcentrikus apuka, jó nyugdíjjal.

Mi a tanulság, ha van egyáltalán.

2023. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy él, ahogy akar, de nem árt mérlegelni, hogy idősebb korban nagyobb a rizikó bármire.
2023. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"fitt és családcentrikus apuka, jó nyugdíjjal"

Aki bármelyik pillanatban meghalhat 20x-os eséllyel egy normális korú apukával hasonlítva.

2023. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bárki meghalhat, a 25 éves is. A 60 éves meg élhet még 20 évig. Senki nem tudja a halála időpontját. Szülésbe is bele lehet halni, így terhes se legyen senki akkor?
2023. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!