Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így valaki akivel még nem is beszéltem,mintha bántotam volna ?

Figyelt kérdés
Néha futunk össze pár pillanatra csak egy adott közegben . soha nem beszéltünk még,soha nem köszöntünk egymásnak ,de ugy viselkedik mintha bántottam volna valakikor . Ha véletlen össze találkozunk nagyképűen,ki húzza magát ,néz de közben úgymond semmibe vesz ...nem is tudom ezt le írni ....kicsit bántóan viselkedik vagy mintha semmibe lennék nézve. Viszont múltkór ki esett a kulcs csomóm a kezemből miközben babráltam vele ismét jött .....láttam a szeme sarkából nézett de meg is fordúlt ... véletlen le ejtettem a kulcsom fel vettem ,akkor szembesültem vele ,hogy bámult pár pillanatig...én nem értem az ilyen embereket ...kerűl de közben múltkor úgy állt ,hogy lásson ,,,, legyen kedves valaki el magyarázni,hogy ezt a viselkedést minek lehet be tudni mert egyszerűen nem értem ..... köszönöm szépen előre is ! (egyébként egy korosztély vagyunk )
2023. márc. 19. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Tavolsag tarto tipus nem annyira ismer , elveszett a gondalatai kozott .
2023. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Megint te vagy a kutyás pasival? Írták már, hogy szólítsd meg, ha egyszer ennyire tetszik, hogy már a 3 vagy 4. kérdést írod ki. 🤦‍♀️
2023. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem tetszik neki, hogy látványosan be vagy rá indulva. Tudja, meg legyezi az egóját, de tart tőle, hogy egyszer odamész és kínos lesz.
2023. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hűha, anya, hűtsd le magad, mert így csak az derül ki, hogy milyen okos a pasi, hogy nem szól hozzád.
2023. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Hol ilyen kedve/napja van, hol olyan.
2023. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

#2

Biztos, hogy ő az de nem úgy tűnt a leírás alapján, hogy a pasi annyira örülne ha leszólítaná a kérdező.

2023. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6#


A kutyásra gondolsz te is?

2023. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen, a kutyásra. Valamikor reggel vagy délelőtt írta ki.

#6 voltam

2023. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

6#


A múltkor is ugyanezt a kulcscsomósztorit nyomta, azért gondoltam. Na, de legalább nem vagyok egyedül, aki rá tippelt szintén.

2023. márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az akinek nem koszon a masik tomben elo "szomszed" mert nem is ismeri ot a ferfi mert is koszonne?
2023. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!