Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a tinder az etalon ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a tinder az etalon ?

Figyelt kérdés
El nézem némelyik korom beli pasit ...30+ .. új menő auóval kötelező pózolni ! Gyurni,tetováltatni stb.... ha nincs tele fél meztlelen képpel a profilod ,nincs fel töltve a szád már le se sza..ak !!! az ilyenek egyáltalán milyen nőt keresnek maguknak ? Mellesleg azt se felejtsük el ,hogy némelyik ilyen eléggé fel teszi a nőkkel szemben a márcét,amit szerintem nagyon kevesen tudnak megugrani n30
2023. márc. 19. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem ismerkedsz való életben?
2023. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de hogy vagy kinél ? Menjek én oda a pasihoz ? A társaságom 90 % -nál már gyerek vagy el költöztek . én is ki vagyok varrva ,mindenki szerint nagyon csinos,vagány vagyok,nem ezt az insta celeb vonalat képviselem ... szerintd melyik pasit érdekelném ? el mondom nem sokat mivel nincs póthajam,nincs fel töltve a szém és nincs 3kg műszempillám.Sportoltam világ életemben szóval kövér se vagyok de nem próbálkoznak élőben pedig senkit nem ennék meg ...
2023. márc. 19. 12:07
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Kérdésed alapján te n30 vagy hanem 20 incelfiúcska.
2023. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Emberek, ti mégis mi a búbánatos anyám tyúkját vártok a Tindertől? :D Ez az app arra lett optimalizálva, hogy a lehető legrövidebb idő alatt, éppen ezért a lehető legfelszínesebb kritériumok mentén állítson párba embereket. Ja, itt a kinézet, a pént meg a státusz számít. Mi olyan meglepő ebben?
2023. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4 akkor árúld el nekem ,hogy 30 éves nő létemre hol vagy hogy ismerkedjek ? szeretnék én nis normális kapcsolatot egy normális férfival de már lassan el vagyk keseredve ... saját családról szerintem lassan le is mondhatok ... mert nem úgy nézek ki mint az insta lányok!?
2023. márc. 19. 12:10
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

5

Miért én mondjam meg? :)) Felőlem ismerkedhetsz a Tinderen, csak ne csodálkozz az eredményen.

2023. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ezt most h érted vagy mire gonsolsz ?
2023. márc. 19. 12:19
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Tudod az a baj a nők többségével, hogy azt hiszik amit te. Elárulok valamit. A férfiak nagy részének NEM KELL olyan nő akinek fel van töltve a szája és műmelle van. Tudod kiknek kell ilyen? Az ostoba, gusztustalan, igénytelen proliknak. De azok meg szerintem nem a te szinted. Egy normális férfinak normális értékrenddel rendelkező nőre van szüksége.


Tudod mi a k*rva nagy helyzet? Tele van ilyen csávoval a tinder meg a badoo és egy nagy részük (még így faszi szemmel nézve is) rohadt jól néz ki. Az a helyzet, hogy ti az ilyenek felett átnéztek, nem kell nektek ilyen csávó mert jobb sírni egy anonim oldalon, mint felismerni, hogy nem mindig a csávókkal van a probléma.

2023. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8 ...igen tényleg volt badoon is ilyen csak tudod mi történt ott? miután szóba elegyedtünk ki derült ,hogy házas és egy kis kalandot keresett ... én nem élek a fővárosban ,itt nincs annyi olyan pasi mint akiről mesélsz !! de ezzel a feltöltött mű csöcsű csajokkal kapcsolatban remélem azért igazad van !
2023. márc. 19. 12:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a tinderen pózoló műanyag instamacákat feleségnek, meg anyukának viszik? 😂


Mi történt azokkal a férfiakkal, akiket te jobbra húztál?

2023. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!