Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a tinder az etalon ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a tinder az etalon ?

Figyelt kérdés
El nézem némelyik korom beli pasit ...30+ .. új menő auóval kötelező pózolni ! Gyurni,tetováltatni stb.... ha nincs tele fél meztlelen képpel a profilod ,nincs fel töltve a szád már le se sza..ak !!! az ilyenek egyáltalán milyen nőt keresnek maguknak ? Mellesleg azt se felejtsük el ,hogy némelyik ilyen eléggé fel teszi a nőkkel szemben a márcét,amit szerintem nagyon kevesen tudnak megugrani n30
2023. márc. 19. 12:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok ronda ,sportoltam világ életemben , ki vagyok varrva ,vagánynak és csinosnak mond mindenki ,értelmes és nem a férfi anyagi helyzetére hajtottam sose . akkr had kérdezzelek meg most én .miért nem kellek én a pasiknak ? csak így külső alapján mert lássuk be tinderen van 2 perced nagyjából h el döntsd testszik e neked vagy sem nem ?
2023. márc. 19. 12:36
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a külső nem tetszik.
2023. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Én 31 vagyok, eszemben sem volt 30-as nővel ismerkedni, a párom 24 éves.


Viszont szerintem neked is nagyon magasak az elvárásaid, nyilván te is csak a jóképű pasikat veszed észre. Sok férfi akar tőled valamit, kapcsolatot is, csak a legjobb pasik nem akarnak veled kapcsolatot, az a bajod.

2023. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
miért nem akartál korod belivel,miért ennyire fiatalt választottál inkább ?
2023. márc. 19. 13:27
 15/15 A kérdező kommentje:
nem magasak az elvárásaim,csak akár hogy is nézzük, mindenki lyannal kezd el komunikálni aki egy kicsit is szimpatikus neki
2023. márc. 19. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!