Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett az az etalon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett az az etalon, hogy 20 év körüli csajok bőven 30 feletti férfiak társaságát keresik simán ilyen 20-25 éves korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 11:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Mert azok a férfiak szellemileg érettebbek, és fel tudnak mutatni valamit, persze vannak kivételek.
2014. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
És létszíves ne gyertek azzal ,h nézek körül páwák mindenhol stb...meg el ratyisodott a fiatalság+komolytalanok mert higgyétek el vannak nagyon is komoly felfogású érett 20 év körüli férfiak
2014. febr. 21. 11:26
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek adok igazat. Lelkileg sokkal érettebbek az idősebb férfiak, a 20 körüli csajok pedig kívánják, és ilyen korban gondolom miért ne :) Én szexuálisan kívánom, a 25-45 körüli nőket, én szeretem. De persze ez nálam csak fantázia, nem valószínű, hogy gyakorlatban is történne ilyen. :) Remélem segíthettem. 17/f
2014. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Noydra ***** válasza:
4%

Mert buták, és nem gondolkodnak...

Az még nem baj mondjuk, ha 25 évesen 35 évessel... de 20 évesen 40essel szerintem szimpla ostobaság.

2014. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

hát pedig a mai 25 év alatti korosztály az szánalmas és talán ezért választanak egy sokkal érettebbet

van kivétel..

2014. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
25%
Az egzisztencia az, amit azok a lányok keresnek. Egy 30+os férfinek már állása, saját élete van, amihez nekik nem kell már sokat hozzátenniük és ez elég vonzó lehet és nem mellesleg érzelmileg is stabilabbak, érettebbek a huszonévesek egy jó hányadánál, bár szerintem az egzisztencia az erősebb érv.
2014. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
A 20 év körüli komoly, érett férfiak meg az érettebb, 30-as 40-es nőket keresik. Szóval ugyanígy van csak fordítva. N
2014. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

# 6 de miért akarnak ennyire kiszolgáltatottak lenni és miért nem képesek önerőből elérni dolgokat ?Miért támaszkodnak más segítségére??

Kivételekre ez nem igaz én is ismerek olyan csajt akit emiatt mélyen tisztelek is mindent kizárólag csak önerőből.

2014. febr. 21. 11:36
 9/36 Noydra ***** válasza:
39%

Mert úgy ki van nyalva a seggük, és el vannak kényeztetve... szerintem ez sokszor a boldogságuk rovására megy, mert nem feltétlen szeretik az "eltartójukat".

Nem kell sajnálni őket, megérteni meg főleg nem.

2014. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha visszatekintek a 20 éves önmagamra, megdöbbentő a különbség felfogásban. Érzelmileg totál éretlen, tapasztalatlan voltam még akkor.

Néha azt kívánom lennék 20 éves de a jelenlegi agyammal.


Szerintem amúgy kicsit általánosítasz is. Nem hiszem, hogy törvényszerű a megfigyelésed, bár a jelenlegi baráti körödben elképzelhető, hogy több ilyen előfordul, ami nem reprezentatív minta a társadalom egészére nézve.

2014. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!