Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az exbarát ritka nagy paraszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarát ritka nagy paraszt volt, ő az etalon, én meg olyan "bocsánathogyélek" típusú. Legyek én is tahó?

Figyelt kérdés
Legutóbbi randinkon ezt hozta fel a kedves hölgy, ezek szerint már nem menő ódivatú lovagot játszani?
2022. aug. 5. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Jól látod. A legtőbb nő olyan hogyha megkérdezed milyen pasi az ideál akkor a lovagot várja szóban, de a valóságban az kelti fel a figyelmét aki külsőre bejön neki és alázza. 🤷🏻

Kevés a racionális nő. Teljesen érzelmi és intuíció alapúak és az alárendelődő természetüket ez vonzza.

2022. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

11

nem kellesz senkinek mi? És ezért csak a nők hibásak :D

2022. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Mi lenne, ha egyszerűen csak normális lennél? Nem igaz, hogy nektek csak a végletek léteznek...
2022. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően nem vagy olyan, de megpróbálod erőltetni ezt a szerepet, az nem fog működni. Aki a tahókra indul be, annak igazi tahó kell.
2022. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"bocsánathogyélek"


Az minden, csak nem vonzó. A bunkó sem, de lehet nem is bunkó, csak te hiszed annak.

2022. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Kevés a racionális nő. Teljesen érzelmi és intuíció alapúak és az alárendelődő természetüket ez vonzza."


Racionális férfiból sincs több, pláne, ha emberi kapcsolatokról van szó.


Egyébként nő vagyok, de nincs alárendelődő természetem, és pontosan azt várom, amit mondok. Megfogalmaztam nagyvonalakban, hogy milyen párt szeretnék, és olyan férfi mellett köteleződtem el.

Olyan történt max., hogy nem megfelelő embertől vártam a dolgokat, amiket szeretnék, de ilyen esetekben tovább álltam.


Amúgy rohadt unalmasak ezek a beszólások.

Volt egy csávó régen a társaságunkban (ráadásul nyomult is rám), aki ilyeneket mondott a nőkről a borgőzös filozofálgatásai során, hogy amit mondanak, annak az ellentétét akarják, meg olyan férfi kell nekik, aki keményen az asztalra csap, és irányítja őket, szeretettel és odaadással nem lehet menni semmire.

Egyszer már betelt a pohár, és megmondtam, hogy én pontosan azt szeretném, amit mondok, és ha rám próbálja alkalmazni, hogy az ellentétét veszi annak, amit mondok, akkor előre kérem, hogy meg ne lepődjön a negatív fogadtatáson.

Persze eszében sem volt elgondolkodni, hanem azzal jött, hogy még nekem hogy van képem így ellenkezni, "retekundorító", hazug természetem van, soha többé nem jön sehová, ha én jövök, ő nyugodt, csodás, racionális, rendes ember, én meg egy hisztérika.

Pedig valójában ti vagytok a téveszmés hisztérikák.

2022. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te konkrétan nem vagy ilyen, de attól még a nők többségére igaz, hogy elmondja, mit szeretne, aztán mikor megkapja, akkor az ellenkezőjéért hisztizik.
2022. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

6 Én nem az a srác vagyok akivel te filozófiai vitákba szálltál. Amit írtam az egy általánosítás, ami sok nőre igazam, de nyilván nem mindre.

Lehetsz kivétel.

2022. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

6


És mégis miért a nőkre hegyezed ki? Férfiakban is legalább annyi ilyen van.

2022. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem kivétel vagyok, hanem nem hiszek abban, hogy a túlnyomó többség ilyen lenne, valamint abban sem, hogy férfiakra ne lenne ugyanolyan mértékben jellemző az ilyesfajta viselkedés.

Nekem generálisan van az emberekről negatív képem egyébként, nem nőkről/férfiakról külön.

2022. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!