Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik többsége milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többsége milyen külselyű nőt keres magának ?

Figyelt kérdés
tételezzük fel h a pasi 33 éves ...nem olyan csúnya ,folyamat olyan képe vannak ,amin fényképezteti magát mással,de közben az új kocsiával(csajmágnes) közben az van kint komoly kacsolatot keres . itt az anyagiak is nagyot nyomnak a lantban ?
2023. márc. 19. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
külselyű :))))
2023. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Külsejű. Elárulok egy nagy titkot, a nők többsége, már az értelmesebbje, az intelligens férfiakra bukik, akik tudnak helyesen is írni.;)
2023. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:)) ember vagyok én is ,hibázhatok ha gyorsan írok nem ? ... habár nem úgy tűnik :)
2023. márc. 19. 13:57
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem kéne gyorsan írnod, ha ez azzal jár, hogy minden mondatodban több hibát ejtesz. Ez önmagában kizáró ok a legtöbb nőnél, hiszen szellemi igénytelenségre utal.
2023. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nosteny keselyu not keresunk.



38F incel

2023. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fickónak szerintem olyan nő kell akit tud mutogatni mint a kocsiját. Lehet vele hencegni,felvágni.
2023. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A latban -a lant helyett - többet nyom, ha valaki nem egy autóval fotózkodó félanalfabéta majom, hanem képes értelmesen, szellemesen fogalmazni. Egy új kocsi maximum egy gettóban csajmágnes, egy normális embernek a másik személyisége, igényessége, kognitív képességei fontosabbak, mint hogy van-e valakinek autója egyáltalán.
2023. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A "j" es az "ly" összetévesztése nem gyorsasági probléma :)


Az ilyen ferfiak leginkabb a külsőre mennek, elvégre ők is csak azzal, meg a pénzzel tudnak felvagni, EQ, IQ már problémás.

Nekik kellenek a műanyag cicababák, akik csak pózolni tudnak, meg szépitkezni, es sose éri el a súlyuk az 50 kg-t se.

2023. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

"ember vagyok én is ,hibázhatok ha gyorsan írok nem ? ."


Igen, csak ezek a hibák nem a kapkodásból adódnak nálad.

2023. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
olyan nőre vágynak amilyenre éppen verik.
2023. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!