Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a férfiak tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a férfiak tartják el a nők többségét?

Figyelt kérdés
Mennyire vannak a nők kiszolgáltatva a férfiaknak, valóban a férfi a családfenntartó még mindig Magyarországon és ők viszik haza a pénzt, a nő meg sokszor otthon van háztartásbeliként vagy valami könnyű hivatali munkát vállal csak, ennek az oka valóban az hogy náluk van a p####?
2022. dec. 29. 01:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a nők többsége dolgozik, a munkaügyi adatok alapján.


Általában, ha a férfi nagyon gazdag és jól keres, akkor szokott a feleség otthon maradni a gyerekek után. Ha az ismerősi körödben ezt tapasztalod, akkor szerintem túl gazdagokkal veszed magad körbe és nem látod a nagy átlagot.

2022. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem. Nincsen anyád, nagynénéd, lánytesód, szomszédaid? Mind dolgoznak.
2022. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%

Ez nincs így. Egyetlenegy háztartásbeli nőt ismerek. Beleértve ebbe minden osztálytársam anyukáját, egész életem során. (Sok suliváltó volt nálunk, jöttek-mentek az emberek)

Eleve a házasságok fele tönkremegy, ott nincs ilyen opció. Szóval a nők több, mint fele biztosan nem háztartásbeli. (Akik nem házasodnak, feltételezzük, hogy nem követik a hagyományokat ilyen formában sem)


Szerintem egyébként 3% max az eltartott nők száma. Plusz mondjuk 10-20%, akiknek lényegesen kevesebb a fizetésük, mint a párjuknak, de ettől még dolgoznak. Pl tanár és informatikus páros.


Nekem komoly ambícióim vannak, de mellette szülni is szeretnék. Hiszek az egyenlőségben, szerencsére a párom egyetért velem ebben. Egyenlően fogunk dolgozni és gyereket nevelni is.

2022. dec. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ez azt jelenti, hogy a férfiak többsége keres annyit, hogy eltartson egy családot gond nélkül? Álmodban ...
2022. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a férfiak annyira nem keresnek jól. Mindig rászorulnak a nő segítségére. A gyerekeket se tudják ellátni, magukat se, a házat se, és még pénzbeli támogatásra is szükségük van. Sajnálom a többséget. Egyedül életképtelenek lennének.
2022. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%

Nem értitek a lényeget 😁

Aki nem kitartott, az irodai munkát végez, ami valójában nem is munka, mert nem vödröt cipel közben 😁

Ez megint valamelyik "szegény melósnak nem jut nő" kérdező.

Igen kérdező, pontosan így van, jól látod. Sőt! Az összes nő pénzéhes ingyenélő és még a pnát is sajnálják a szegény, munkában megfáradt férfiaktól.

2022. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%

Juj de sóvárgod az itteni nők figyelmét.. :D

Provokáljál csak, akkor majd garantáltan lesz nő aki hozzád szól.

2022. dec. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, nem keresek jól, de általában én segítettem az exeken. Kaja, ruha.. Hagyjuk.
2022. dec. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
17%
Igen
2022. dec. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
96%
A nők többségét nem tartják el és egyre inkább nem fogják, ahogy lehullóban van a patriarchális társadalmi berendezkedés és a nőknek is van tekintélye a munka világában. Vannak erre vonatkozó statisztikák, miért nem használod arra az internetet provokálás helyett, hogy ezekre rákeress?
2022. dec. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!