Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy csaj ki írja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy csaj ki írja, hogy 185 cm alatt rá se írjon valaki, ilyenkor miért hisztiznek a nőgyűlölet miatt mikor ők hozzák ki a férfiakból?

Figyelt kérdés
Én egy magas férfi vagyok 185 cm felett, de mélységes dühöt érzek a kivagyi nőktől. Mi van akkor, ha csak 184 cm? 1 cm miatt már dobni kell valakit? Le kell mérni centire pontosan az illetőt? Érdekes én több embert ismerek ahol a férfi uram bocsáss, de alacsonyabb a barátnőjénél pár centivel és nem omlott össze a világegyetem ettől, még mindig együtt vannak, gyerek is van. Az ilyen centiző fétises nők magukba nézhetnének, mert magas férfiként is zavar az arroganciájuk.
2023. márc. 20. 11:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez dühöt vált ki belőled, ott baj van fejben, és az, amibe belekötsz, csak egy ürügy. Az ilyen fajta bármilyen elvárásba, preferenciába beleköt. Nincs olyan nő, akinek az elvárásaiba ne lenne olyan, aki beleköt mellé olyan dühvel, hogy majd' felrúgná, csak az különbözik, hogy melyik ilyen fajzatnak épp aktuálisan mi borítja el az agyát.


Nekem pl. csak olyan megkötésem volt mindig is, hogy lehetőleg nálam ne legyen alacsonyabb a pasi (170 cm vagyok), és erre is jött már hiszti, hogy én ha 169, akkor mi van, mekkora köpedék vagyok már. De ezen kívül is megszámolhatatlan dolgok miatt lettem már nagyképűnek, kivagyinak, felszínesnek minősítve. Pl. hogy ne legyenek igénytelen fogai, és nem érdekel, hogy fél a fogorvostól, sem az, hogy "nincs pénze rá". Vagy, hogy ne kopaszkodjon már 18-25 évesen. Vagy azt sem tudták páran felfogni, hogy csak a vékony vagy sportos alkat tetszik. Azt sem, hogy nem tetszik a pogácsa fej. Vagy, hogy igenis számít az öltözködés, és sose úgy értettem, hogy legyenek drága, márkás ruhái, de ne legyen bő, bokalengető nadrágban, és piros, bolyhos, kínai "Adias" pólóban. Hanem legyen stílusos, divatos, vonzó öltözéke. Stb.

2023. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a fenti is írja, bármilyen elvárásba beleköthet az, aki nem fér bele abba a kategóriába. Amúgy sok nőnél nem elvárás a 185+ magasság. Szóval azokkal kell foglalkozni, akiknek megfelel az ennél alacsonyabb. A férfiaknak is vannak elvárásai, most akkor én is utálhatnám a férfi nemet azok miatt, akik nálam fiatalabb nőkre vágynak. Nem teszem, lelke rajta, keresse meg mindenki, aki megfelel neki.
2023. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy akkor mi van, ha egy nőnél a 165 cm az alsó határ? Akkor mit szóljon egy 164 centis férfi? Végre talál egy nőt szegényke, akinél nem 180-185 cm a belépő, erre 1 centi miatt képes visszautasítani. :'((( Csak az a jó hozzáállás létezik nektek, ha egyáltalán nem nézi a nő a magasságot, de akkor meg úgyis bele lesz kötve valami más preferenciája miatt.
2023. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Olyat választ a nő, amilyet akar. Ha ez téged dühít, az a te problémád.
2023. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
18%

Bennem ilyen nők csak szánalmat keltenek.

De amúgy, szeretem visszavágni nekik, hogy csak X kiló fölött a jó, meg ezek. :D

Ha egy nő ilyen gyökér, akkor nem ő vele akarod sztem leélni az életed, szóval rá kell hagyni. :) Vannak jó nők.

2023. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen ignorálni kéne őket.

Ha azt látnák, hogy kiírják a kis elváráslistájukat, mint valami álláshírdetés, és a kutya sem érintkezik velük, akkor előbb-utóbb rájönnének, hogy ez így nem jó. Vagy simán csak egyedül maradnának, de azér tmeg ugye nem kár.


De amíg törődnek velük az emberek, addig nincs okuk változtatni. A negatív törődés is törődés.


Azzal, hogy foglalkozol velük, ezzel tartod ezt fenn. Sz*rd le és ignoráld őket.


Igazából kb mindenkivel ezt kellene tenni aki a saját maga bemutatására fenntartott mező helyére másokra vonatkozó elvárások listáját írja..

2023. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Kit zavar ha ez az elvárása ? Joga van hozzá hogy O ilyen és ilyen műszaki paraméterekkel keressen társat
2023. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%
Férfi társkereső profilok is tele vannak ám elvárással. Legyél ilyen, legyél olyan. Egyszer egy pasi azért nem ismerkedett velem, mert nem hordok magassarkút. Egy másik kiírta, hogy a nőnek télen is legyen kilakkozva a lábkörme. Szóval a másik oldal se jobb.
2023. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
13%
18. De a lakk, és a tűsarok nem megugorhatatlan dolog. De magasabb mivel leszel? Azon nem tudsz változtatni.
2023. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
19-es tök mindegy, ugyanolyan felszínes elvárás. AZ én lábam pl nem bírja a magassarkút, egyszerűen mindegyikben megfájdul. Innentől kezdve ugyanolyan megugorhatatlan szempont. Más kérdés, hogy nem is akarom megugrani.
2023. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!