Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem érek semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érek semmit?

Figyelt kérdés
Az emberi kapcsolataim sosem sikerülnek jól. Legyen szó bármilyen kapcsolatról. Régebben a barátságaimban is átvágtak engem, és párkapcsolat terén se volt sose szerencsém. Egy ideig a párkapcsolatokban fel vagyok magasztalva, de utána meg már azt éreztették velem, hogy mennyire nem érek semmit. Ezek miatt a rossz tapasztalatok miatt, pedig én se tartom magam túl sokra, bár szerintem nincs is mire.
2023. márc. 22. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem építesz ki normális önbizalmat és nem mindig mástól várni a visszaigazolást?
2023. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Egy ideig a párkapcsolatokban fel vagyok magasztalva, de utána meg már azt éreztették velem, hogy mennyire nem érek semmit."

Úgy érted, hogy az eleje love bombing, és kis idő múlva jön a feketeleves?


Benne van a pakliban, hogy sorozatosan rosszul választasz partnert.


Milyen volt a gyermekkorod? Apukáddal a kapcsolatod?

2023. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mennyit érsz, nem a párkapcsolatnak kellene eldönteni. Az dönti el, hogy te mennyire értékeled magad. Ettől függően bánnak majd veled mások is.
2023. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Nem lehet, hogy egyszerűen te sem vagy képes barátkozni, érdeklődni mások iránt, esetleg túl zárkózott vagy?

Érdekel amúgy bárki is igazán?

És mi az ami téged összességében érdekel, munka , szórakozás kikapcsolódás, hobbi?

2023. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerünk, erről nem tudunk nyilatkozni... Keress valami hobbit, ismerkedj azzal kapcsolatos netes csoportokban, találkozókon.
2023. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!