Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nők teste szülése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők teste szülésenként 3-4 évet öregszik biológiailag? Ezért megy tönkre a legtöbb házasság/párkapcsolat mert a nők elöregszenek, elráncosodnak?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmit olvastam, hogy egy szülés az a nőnek a biológiai korához hozzáad 3-4 évet, így ez nagyon meglátszik a külsején is. És ezt tapasztalom is ismerőseimen akik már szültek, hogy utána nagyon hamar átmentek ilyen ráncos asszonyba a fiatal bigéből. Csak hogy a férfi nem azt a nőt vette feleségül... nem egy ráncos, öregedő, sok esetben a terhesség alatt elhízott nőt vett feleségül, hanem egy fiatal szép nőt, és jogos hogy nem elégszik meg egy teljesen mással. Olyankor sok esetben, - jogosan - félrelép a férfi, vagy teljesen elhagyja a családot, vagy szeretőt tart, vagy italhoz nyúl, stb.

Ti is ezt tapasztaljátok?



2023. márc. 23. 16:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerá a megoldás: ne csináljon gyereket a nőnek.
2023. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Maga a szülés nem hiszem, bár van, akinek a hasi résznél nagyon megviseli az alakját. Inkább a sok stressz, sok terhesség és szülés eleve nem problémamentes, meg mindenféle családi tényező bejön, nálunk például a gyerek érkezése minden rokonból a legrosszabbat hozta ki, szerencsére én simán tudtam azzal kezelni, hogy leépítettem mindenkit, de a legtöbben ezt nem tehetik meg, és akkor már rögtön ott van a nyakadon valami állandó stresszforrás egy nyomi rokon személyében, aki az összes frusztrációját beléd vetíti ki. És akkor jön még maga a gyerek. Az első hónap azért elég strapás a 3 óránkénti etetéssel. Aztán jön a mozgásfejlődés, mindig stresszelsz, hogy hogy veri már megint széjjel magát a gyerek. Dackorszak. Tovább nem tudom, de biztos van. Ha valami betegsége van a gyereknek, akkor meg pláne. A stressz az nagyon öregít, és bár lehetne ezzel-azzal tenni a jobb kinézetért, sok nő számára már huszadrangú problémává válik ez.
2023. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nagyon "lükék" ezen a téren, tényleg sokszor úgy tekintenek a kisgyerek korszakra, hogy jaj, majd a baba az egyetemről is hazajár szopni és ők örökre el lesznek hanyagolva. De részt venni nem akarnak azért a macerában, mert az apjuk se tette, inkább valami féltékeny nagytesót adnak elő, és túlóráznak a munkahelyen, ami sokkal nyugisabb és lehet rá hivatkozni, hogy hősiesen a családért teszik. Aztán a nő otthon panaszkodik, hogy magányos és csak arra kell este, a férfi meg panaszkodik, hogy már nincs elég szex, mert az asszony elhidegült... Mucikának aki lehet, hogy se nem szebb, se nem fiatalabb és szintén van már gyereke, de áhítattal figyel rá és ugye az újdonság varázsa.
2023. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor öregszik egy nő ha a párja helyett is neki kell dolgoznia.

Nagyon meglatszik egy nőn az hogy ki áll mögötte. Egy korrekt becsuletes férj, aki kiveszi a részét vagy egy hanyagoló aki mindent a nyakába tol a nőnek.


Egy nő a férfit szimbolizalja aki mögötte áll vagy pont nem áll mögötte


Ha ránézel egy nőre kitalálhatod milyen párja van.

2023. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőim felé nem szült, semmivel nem néznek ki jobban azoknál, akik szültek.
2023. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. 48 vagyok, három gyereket szültem, nincs rajtam túlsúly, nincs narancsbőröm és nagy mázlim van a kicsi melleimmel is. Azt hiszem ez genetika inkább. Ránc az arcomon persze van, de szerintem ez a gyerekekkel nincs összefüggésben.
2023. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira zavar, hogy a nődnek megváltozik a teste szüléssel, akkor szüljél te!

Vagy egyikőtök se. De szülés nélkül is öregedni fogtok, ez a rossz hír.

2023. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Most pont nem találom a videót, amit a héten láttam. Olyan családok vannak benne, ahol azért van 5-6-7 gyerek, mert apa vagy anya akart egy lányt/fiút is. Nagyon cukik, látszik, hogy olyan igazi jóféle nagycsaládok. Egyik anya se néz ki öregebbnek a koránál, sőt.


Viszont megnyugtatott a kérdés, mert ezek szerint teljesen jogos, hogy ha megcsalom a férjem, mikor kopaszodni kezd, hiszen én se erre szerződtem. Szuper! Srácok, valaki hosszú hajjal, jó testtel, sok szabadidővel...? Hm?

2023. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy a FÉRFIAK teste A KALCSOLATBAN ELTOLTOTT ÉVENKÉMT 3-4 évet öregszik biológiailag? Ezért megy tönkre a legtöbb házasság/párkapcsolat mert a FÉRFIAK elöregszenek, ELPOCAKOSODNAK?


Valami ilyesmit olvastam, hogy egy KAPCSOLAT az a FÉRFIAKNAK ÉVENKÉNT a biológiai korához hozzáad 3-4 évet, így ez nagyon meglátszik a külsején is. És ezt tapasztalom is ismerőseimen akik már KAPTAK ESÉLYT NŐTŐL, hogy utána nagyon hamar átmentek ilyen POCAKOS DAGADTBA a fiatal SZEXI PASIBÓL. Csak hogy a NŐ nem azt a FÉRFIT VÁLASZTOTTA FERJÉNEK.. nem egy POCAKOS, SÖRT VEDELŐ, sok esetben a FÉLALKESZ elhízott LUSTA HOZZÁDHASONLÓ, ÉRTEKTELEN ÖNIMÁDO SZAT FÉRFIHOZ MENT HOZZÁ, MINT AMILYEN TE IS VSGY, hanem egy fiatal HELYES PASIHOZ, és jogos hogy nem elégszik meg egy teljesen mással. Olyankor sok esetben, - jogosan - félrelép a NŐ, vagy ELVÁLIL, ÉS KISEMMOZINA FÉRFIT, vagy szeretőt tart.


Ti is ezt tapasztaljátok?

2023. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Par gyereket csinaltam mar . 31 vagyok es 22 nek nezek ki. F
2023. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!