Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ignorálnak teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorálnak teljesen a nők olyan férfiakat, akik tetszettek/tetszenek nekik, csak a férfi nem viszonozta/viszonozza az ő vonzalmukat?

Figyelt kérdés

Ez ilyen szinten leviszi az önbizalmukat? Vagy tényleg ennyire megsértődnek ezen? Hogy hiába ismerősöd még csak rád se köszön például? Nem ül le melléd buszon...stb.


Jóban voltam néhány ilyen nővel, nem történtek viták. Szimpla jóízű beszélgetések zajlottak közöttünk. (munkahelyen, utcán) Mert nekem volt közben barátnőm ezekben az esetekben.


És utólag hiába jöttek össze más pasikkal, azóta se változott a helyzet ilyen szempontból. Vagy ez afféle bosszú akar lenni részükről ilyenkor?


Mert ha így van én csak örülök hogy továbbléptek és találtak valakit. Vagy azt jelenti, hogy még mindig nem léptek tovább, ha még mindig ignorálnak?


Járt valaki hasonló helyzetben? Vagy néhány kedves női véleményt szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban, hogy mit érdemes ilyenkor tenni. Vagy csak hagyjam az ismeretséget ''elhunyni''?



2023. márc. 22. 23:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak így könnyebb elfelejteni az illetőt.

Mindenki más.

2023. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
89%

De nem értem, mi után kezdtek el ignorálni?


Hogyan adtad a tudtukra, hogy nem tetszenek?

2023. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
92%

Tehát

jókat beszélgettél nőkkel

Ők valamilyne módon a tudtodra adták, hogy tetszel nekik? Mert erről egy szót sem írtál.

Te valamilyen módon elutasítod őket? Mert erről egy szót sem írtál.


Ignorálnak alatt annyit értesz, hogy nem köszönnek vag ynem ülnek melléd? Biztos, hogy észrevettek egyáltalán?


Általánosságban ilyesmit kijelenteni egyértelműen badarság, őszintén inkább ez tűnik fake-storynak. De miért ne, végülis lehet igaz pár emberre, de előbb rakjuk már össze a sztorit.

2023. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Így van, csupán a lényeg maradt le😂
2023. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Szóval akkor néhány kiegészítés a kommentekhez:


Nem tudok mondani konkrét eseményt, amihez kötni tudom az ignorálás kezdetét...Nem adtam szó szerint a tudtukra, hogy nem tetszenek. Meg ilyenről szó sincs, mert voltak olyanok akik tetszettek, de hát jó kapcsolatban voltam akkoriban.


Igen, mondjuk úgy ''nőiesen'' a tudtomra adták többször is, hogy bejövök nekik. Többször is. De a pillantásuk is elárulja ezt. Az többet mond a szavaknál.


Biztosan észrevettek mert sokszor előfordult már ilyen más-más nőkkel.(Mint mondtam utcán is és buszon konkrétan mellettem vagy előttem állva) Akikkel egykoron simán elbeszélgettem, vagy még most is dumálnék velük, de ők inkább levegőnek néznek. De pl. facen, instán meg ismerősök még mindig. Szóval ott nem töröltek le meg ilyenek.

2023. márc. 23. 00:18
 6/53 A kérdező kommentje:
-többször is
2023. márc. 23. 00:19
 7/53 anonim ***** válasza:
9%

A nők de pasik is sokan olyanoknak is azt adják tudtára hogy tetszenek, akiktol valojaban nem akarnak semmit.

Ez csak amolyan nyalás mint a (főnököknek),vagy sima egotuning.

2023. márc. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát.

Ha esetleg többet akartak, látták, hogy te nem így nem foglalkoznak tovább veled.

Párjuk lett, ergo nem foglalkoznak tovább veled.

Ha tényleg volt konkrét elutasítás az kellemetlen esetleg rosszul is esik, elkerülnek.

Mi a bajod most tulajdonképpen?

Vagy most kényszeresen le kellett írnod valahol, hogy tetszettél már nőknek akik neked nem?

2023. márc. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
94%
Nem futok olyan szeker után ami nem vesz fel.
2023. márc. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg így van, ahogy leírtad, akkor szimplán nem vagy már érdekes számukra úgy, hogy nem jöttetek össze, vagy egyszerűen védekező mechanizmus: nem hagyják, hogy érzelmileg felkavarják. Lehet, hogy már nem lenne erről szó, de nem kísérletezik vele.

De amit esélyesebbnek tartok: simán csak nem vesznek észre. A saját férjem mellett elsétálok az utcán, pedig szeretem, és nem haragszom rá. Elég durván kizárom a külvilágot, amikor közlekedek, mert borzalmasan zavar a tömeg, és nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel, sőt. Nem egyszer volt, hogy ismerős lecseszett, mert nem köszöntem, pedig állításuk szerint pont rájuk néztem, vagy mellettük álltam :D

2023. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!