Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ezek szerint ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint ezzel mindent elrontottam vagy igazam volt, akár részben?

Figyelt kérdés

Előzmény:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


31.én keresett, mert szar került neki a paradicsomba tesójáéknál meg a haverjainál, megbeszéltük hogy 1.én találkozunk, persze addig míg haza nem jött nem is keresett egyáltalán.

Aznap egy kicsit többet ittam mint kellett volna és megint előjött belőlem hogy csak egy pótlék vagyok unaloműzésre, hogy megint bszott írni legalább annyit hogy élek e vagy halok, nem kell velem minden nap beszélni, de ha itthon van akkor meg mindig keres.. Erre azt mondta hogy ő is várta hogy írjak de nem tettem -bár annyi esze lehetne hogy ezen 1 hónapja már kiakadtam, gondolhatta hogy megint szarul esik..

Meg sajnos le is krváztam, megmondtam neki hogy abból is elegem van de nagyon, hogy kavar fűvel fával, pasikkal is (holott leszbikusnak vallja magát), viszont ha én bepróbálkozok másnap leolt, ignorál meg tiltogat, felhoztam neki hogy a többi pasival is eljátssza e ezt, vagy csak engem tisztel meg vele. Elment, de utána mentem, utána még beültünk valahova, de én elkeveredtem, mint utólag láttam hívott is többször meg írt, hogy hol vagyok, mintha aggódna, utána meg annyit, hogy gáz volt ahogy beszéltem vele és nem akar többet beszélni velem. Akkor itt most elrontottam mindent, még azt is ami nem is volt?

Én 30. Ő 22.


2023. jan. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem akar tőled semmit se barátságnál, főleg ha többször is mondta. Elég gáz, ha valaki sokadszorra se ért a nemből.
2023. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még mindig nem akar tőled semmit ezt jó lenne elfogadnod. Nem fog többet keresni mint amennyit jelentessz neki és ezek után neked sem kéne vele foglalkoznod. Felejtsd el tiltsd le keress mást.
2023. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ebből nem lesz semmi és nem, nincs igazad. Ő elmondta már többször is, hogy nem akar tőled semmit és nem is tartozik neked semmivel. Csak hagyd, ez így egyikőtöknek se jó.
2023. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért hozta már szóba többször is hogy összejönne velem? Utána meg azt mondta hogy neki többet nem kell pasi. Meg miért nyomja ezt a leszbikus baromságot amikor csak mióta én ismerem lefeküdt vagy 10 pasival, köztük velem is, és velem nem is egyszer?!
2023. jan. 4. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tőle kérdezed meg, ha tényleg azt mondta, hogy összejönne veled?! Erre a legpontosabb választ, csak ő tudja.

Meg most őszintén, ha annyira össze akart volna veled jönni, akkor összejött volna. Lehet, hogy volt idő, amikor összejött volna veled. Nekem ebből a pasizásból meg a leszbi szövegből inkább az jön le, hogy tényleg nem akar tőled semmit.

2023. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ennyire keresed a kifogásokat és csak magyarázkodsz én nem bánom maradj vele így és várj a csodára de akkor igen hosszan fogsz szenvedni aztán nem kell megint idejönni és 3. kérdéssel is panaszkodni.
2023. jan. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!