Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nektek a tökéletes nő?

Figyelt kérdés
Külső, belső, személyiség, stílus, határok minden érdekelne 😁😁
2023. márc. 24. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszek a tökéletesben, ráadásul ha létezne, nagyon nyomasztana.

A megfelelő nő kell, nem a tökéletes.


Számomra a megfelelő nő:

150-165 cm között

Magasságának megfelelő súlyú, csinos testalkatú

Okos, olvasott, büszke, önálló, érzelmes, céltudatos, szociálisan fejlett és érzékeny, kreatív, lehetőleg muzikális. Nyilván hűséges:D

Szeressen nagyokat enni, legyen igényes a munkájára és legyen képes a pihenésre.


nagyjából ilyesmi.

2023. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van! rosszul fogalmaztam nincs tökéletes 😄
2023. márc. 24. 16:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2es, nincs gond a fogalmazással, sokaknak vannak ideáljaik, az meg ugye a tökéletest igyekszik megtestesíteni. Nekem nincs ideálom, mert rendre másba lettem szerelmes mint amilyen az ideálom volt:D

Az a benyomásom, hogy főleg a külsőre koncentrálnak akkor, amikor az idelist, a tökéletest írják le. És ugyan fontos a külső, de egy párkapcsolatban megette a fene, ha csak a külső a tökéletes:D SZERINTEM a belső fontosabb. De ez az én véleményem, nincs azzal baj, ha más meg hisz és követi a tökéletest.

2023. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Van tökéletes, csak szubjektív.
2023. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes mar csomo ellentmondo elvarast fogalmazott meg

Legyen vekony,de szeressen nagyokat enni

Legyen onallo, munkajara igenyes ( hordja haza a penzt, munkahelyi elismereseket) meg kozben legyen kipihent es hobbizzon egy csomot.

Alomvilagban elsz...

2023. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk én pont nagyon vékonyka vagyok de ha valakivel akkor velem fix lehet jókat zabálni 😂🙏 a többi részével mondjuk nem tudtam azonosulni, de most nem is ez a lényeg 😄
2023. márc. 24. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Kulso: fitt alak, jo oltozkodesi stilus, apolt, nincs hatalmas mukorme, nem nagyon hasznal sminket, fogai apoltak. Magassag 160-175cm

Belso: kicsit visszafogott, mosolygos termeszetu lany, huseges, szorgalmas, kuzd az eletcelokert, lehet vele beszelgetni minden temarol, nem idegesitem fel ha erzekeny temarol lesz szo.


Talaltam ilyet, de sajnos, lattam hogy van baratja, mondjuk ritkan, de mindegy…

2023. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a tökéletes 🙂
2023. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk 160 centi magas. Hosszú, egyenes méz színű haj. Zöld, vagy kék szem. Fehér bőr. Átlagos testalkat, nagyobbacska mellekkel.

Csöndes, okos, nyugis, hűséges típus.

2023. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért érdekel?
2023. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!