Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vonzódom a páromhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom a páromhoz, de nem akarom hogy ez változzon. Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Párommal mikor megismerkedtem, majdnem 250 kiló volt. Nagyon tetszett. Ez a fétisem, ezért kezdtem el vele beszélgetni egyáltán. Ahogy megismertem, a belső tulajdonságai is nagyon vonzani kezdtek, az egész lénye megfogott.


Volt egy elgondolásom már az ismerkedésünk legelején, hogyha komolyan vele szeretnék lenni, akkor vissza kell vennie a nassolásból / adagokból. 3 hónap után ezt finoman közöltem vele, mondtam neki hogy vele szeretnék maradni még nagyon sokáig, és hogy nem szeretném hogy baja legyen. Ő ezt tudomásul vette. Sokszor eljön velem sétálni a mai napig, sokkal kevesebbet eszik, bár így is sokat nassol, de fogy. Kb 30 kilót adott le (tudom, ez nagyon kevés, viszont folyamatos) és látni rajta hogy kicsit kisebb. Ennek én nagyon örülök. Mondtam is neki, hogy nem akarom hogy vékony, sőt azt sem hogy átlagos testalkatú legyen, tehát 140 kiló alá ne menjen. Tudom, ez még 2 év, de hamar eljön. Kajafüggő, de hatással vagyok rá, és visszavesz, illetve megeszi a főztömet ami kevésbé káros mint amiket régebben evett.


Viszont egyre jobban azt érzem, hogy fogy el, hogy egyre kevesebb van belőle. A józan ész azt diktálja, hogy elégedjek meg 50 kiló súlyfelesleggel, (195 magas)

De mégis azt érzem hogy mostanság éli a legjobb tömegét (220 kg) és hogy ennél már csak vékonyabb lesz. Nyilván még nem zavaró, de majd az lesz, és nem akarom hogy sokkal “kisebb” legyen.


Értelemszerűen nem akarom hizlalni, vagy kicseszni vele, de van bennem egyfajta hiányérzet.

Annyira 50-50% a kettő, hogy nem igaz…. Talán arrafelé billen a mérleg, hogy fogyjon még, mert az még mindig jobb mintha 10-15 év múlva komolyabb baja legyen. De akkor is rossz nekem, hogy lassan, de lefogy.


2023. márc. 26. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Kezeltesd magad, ő meg fogyózzon!
2023. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő fogyózik, mint említettem, engem pedig nem bírtak kezelni.
2023. márc. 26. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Menj akkor más orvoshoz, ne haragudj, de a fétised egészségtelen nagyon, illene kezelni.
2023. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez a hízófétises troll!
2023. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De most Te csaj vagy vagy faszi?
2023. márc. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem alapvető ösztön, hogy az ember az egészséges emberekhez vonzódik. Egészséges alkatúakhoz, erre mondja az agyunk, hogy igen, képes a gyermeknemzesre, stb.

Nekem különös amikor valaki ezzel ennyire szembemegy.

2023. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Durva leszek: a fétiseddel ki is nyírhatod idejekorán! Ezt akarod? Írtad, hogy nem. Akkor? Ez a lényeg. Az egészsége csak fontosabb, mint a te furcsa fétised!
2023. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!