Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyvárosi környezet sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyvárosi környezet sokkal elfogadóbb a szinglikkel, mint a vidék?

Figyelt kérdés

Budapesten, ahol lakom megfigyeltem, hogy sokféle ember van, sokféle élethelyzettel. Nagyon sokan élnek egyedül, mozaikcsaládban vagy mindenféle más kapcsolati modellben. Ahonnan származom, vidéki kisváros, ott meg sokkal inkább a hagyományos családmodell a jellemző, vannak ott is szinglik meg elváltak, de aránylag jóval kevesebben.

Ennek következtében viszont nagyvárosban nem feltűnő egyáltalán, ha valaki akár 30+ évesen is egyedül él, míg vidéken már 25 környékén is folyamatosan jönnek a kérdések, hogy miért nincs párja. Vidéken szerintem rosszabb szinglinek lenni, mert ismerkedni sincs annyi lehetőség.



2023. márc. 30. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Igen mivel vidékre később jut el az információ, hogy már nem "szaporodni kell, miért nincs párod" ösztönlény szintjén vagyunk
2023. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Én kb. egy 15.000 fős városban élek, itt senkit nem érdekel ha nincs párod, az sem ha nincs gyereked.


Egy dolog viszont tény és való, hogy kevesebb az egyedülálló mert kevesebb a fiatalabb is úgymond.

2023. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Dehogyis! Az inceleket, akiknek nincs társuk (tehát kvázi szinglik), városokban is ugyanúgy diszkriminálják, üldözik.
2023. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hans Pötterman ***** válasza:
72%
Senkit nem érdekel a másik nyomorúságos élete helytől függetlenül, megvan mindenkinek a maga baja.
2023. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3: konkrét példát, vagy pedig fejezd be a trollkodást.
2023. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

"míg vidéken már 25 környékén is folyamatosan jönnek a kérdések, hogy miért nincs párja"


Vidéken, de hol? Valami zsákfaluban? Melyik határ közelében?

Én speciel vidéki megyeszékhelyen élek, és egyáltalán nem találkozom ilyen mások életébe kéretlenül belevau jelenséggel. Évtizedekkel ezelőtt esetleg lehetett, de az a nemzedék, amelyre ez jellemző, azóta szerintem nyugdíjba ment.

2023. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem elég gyakori, rokonok, családi barátok gyakran felteszik ezt a kérdést. Sokszor még csak nem is direkt, hanem szülőket kérdezik, hogy mit tudnak miért nincs párom. Van az emberek fejében egy ilyen sorrend, hogy óvoda, iskola, egyetem, munkavállalás, házasság, gyermekvállalás és aki nem követi ezt a mintát, azt kérdezik miért, de annál tovább én sem hiszem, hogy érdekelné őket. Pár évvel ezelőtt inkább az egyetemről kérdeztek meg a munkáról többet, most ez van soron. De lehet más nem így tapasztalja.
2023. márc. 30. 11:34
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem sok tanyasi, falusi közösséggel kapcsolatban van személyes tapasztalatom, de amivel szemben igen, ott tapasztaltam azt, hogy kinézik az egyedülállókat... nagyszülő meg a szomszédai ingatták a fejüket 18 éves koromban, hogy hogyhogy nincs már komoly udvarlóm. Itt, Budapesten max. 6-8.-os koromban kaptam az ívet beilleszkedésmániás butább kortársaimtól, hogy miért nincs pasim, azóta a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy van-e valakim vagy nincs (nyilván kiv. az a közeli ismeretségi köröm részéről, hogyha van kapcsolatom, abban boldog vagyok-e).
2023. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#5 Ha egy nő válogatós, az "igényes". Ha egy incel szeretne sexet minőségi nővel, akkor "pfujj, mit képzel, szégyellje el magát".

Az incelek, akik nem gyártanak le három gyereket, mint a chadek, azok csok nélkül maradnak. Mínusz 10.000.000 Ft.

2023. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9: Mütyürke drágám, azt ugye tudod, hogy a csok az egy hitel, amit vissza kell fizetni? Nem jár jobban az, aki nemz 3 gyereket.


Az megint más kérdés, hogy ne hasonlítsunk már össze olyat, aki komoly párkapcsolatra válogat és nem jön össze az elsővel, aki odaböfögi neki, hogy tetsző', meg azzal, aki alantas ösztönlény és csak a dugás érdekli nála sokkal szebb nővel. Persze, előbbi kategóriából is van a golddiger verzió, de az nem a többség. Én már azért is kapom az ívet nőként, hogy olyat merészelek elvárni, hogy ne legyen az illető helyesírása köpedelem.

2023. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!