Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyvárosi környezet sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyvárosi környezet sokkal elfogadóbb a szinglikkel, mint a vidék?

Figyelt kérdés

Budapesten, ahol lakom megfigyeltem, hogy sokféle ember van, sokféle élethelyzettel. Nagyon sokan élnek egyedül, mozaikcsaládban vagy mindenféle más kapcsolati modellben. Ahonnan származom, vidéki kisváros, ott meg sokkal inkább a hagyományos családmodell a jellemző, vannak ott is szinglik meg elváltak, de aránylag jóval kevesebben.

Ennek következtében viszont nagyvárosban nem feltűnő egyáltalán, ha valaki akár 30+ évesen is egyedül él, míg vidéken már 25 környékén is folyamatosan jönnek a kérdések, hogy miért nincs párja. Vidéken szerintem rosszabb szinglinek lenni, mert ismerkedni sincs annyi lehetőség.



2023. márc. 30. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárisban nincs annyira helye a pletykának ami más magánéletére irányul. Ahogy mondod, a nagyváros nagyobb, matematikailag egyértelműen több élethelyzet van. Én vidéki nagyvárosból származom (most külföldön élek, szintén abban). Anyukám meg egy kisvárosból kb. 10 ezer lakos. Na az ottani rokonaim folyton más magánéletével vannak elfoglalva ill. azzal, hogy ki mit gondol majd róluk. Mert nem tudom egyszer véletlen kócos volt vagy valami. Nálunk ez senkit nem érdekel, fel se tűnik. Nem gondolnám, hogy az amúgy egészséges.
2023. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy elfogadóbb e. Egy bp-i méretekben kicsi (8 lakásos házban lakom), de 5 szomszédnak még a nevét sem tudom, kb szökőévente találkozom velük a folyosón, és elképzelésem sincs, hogy szinglik e vagy sem, ahogy nekik sem rólam.


Ha gondolod, akkor megkérdezem, hogy elfogadóbbak e... Szerinted?

2023. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Senior Séf ***** válasza:
Ne keverd össze az érdektelenséget az elfogadással.
2023. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

13: számít? A kutyát nem érdekli, hogy szingli vagyok, és engem sem érdekel, hogy őket érdekli e. Azt sem tudom, hogy kicsodák.


Innentől teljesen mindegy, hogy mi motiválja őket, nem szólnak bele a dolgodba, nem foglalkoznak veled, nem vagy beszédtéma.

2023. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nagyvárosban élek, a kutyát sem érdekli a környezetemben, hogy van-e párkapcsolatom.
2023. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!