Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan csajok, akik hanyatt vágják magukat egy gyorséttermi kajáért?

Figyelt kérdés

Az egyik gyorséttermi láncnál dolgozom. Van egy cimbim, a mi településünkön lakik, Facebookon ismerősöm. Elég jómódú családból származik, egy (márkanevet nem írok) nagyértékű kocsija van. Ez a srác rendszeresen más csajokkal jön kajálni, falja a nőket.

A múltkor Messengeren dumáltunk a sráccal, mondom hát hogy-hogy ilyen gyorsétterembe hozod a lányokat? Nem lenne elegánsabb egy Gundel kategóriájú étterembe vinni?

Azt írta, hogy ezek ezek munkásosztálybeli, harmadosztályú r*bancok. Nincs igényük normális étteremre, egy Mcmenü vagy Whooper menü, az nekik már a csúcsok csúcsa. Olyan hálásak érte, hanyatt is vágják magukat egyből. Neki is jó, mert nem akar sokat költeni rájuk, így megússza a számlát 7-8 ezerből, míg egy Gundel kategóriában, minimum ennek a háromszorosára rúgna.

Én tudnék hozni egy csomó maradékot. XD

Most viccen kívül, nekem is bejönne ez? Egy gyorséttermi menüért, meg tudnám fektetni a csajokat?



2023. márc. 30. 17:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%

9

Ketten nem, de a nagyokos azt mondta, hogy egyedül nem lakik jól 8000-ből.

Amúgy fene tudja, lehet, csak én nem vagyok ilyen beles.

2023. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%

#11 Én vagyok a #9 és az #1 is.

7000-8000 ezret írtam, hogy annyit el tudok kajálni a Mekibe.Ne sértegessél.Nem kell spórolnom a kaján, sportolok naponta, néha megengedhetem magamnak, hogy egyek pár burgert, nagy krumplival, pitékkel, fagyival, mikor mivel.

2023. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, valószínűleg amúgy bejött nekik a haverod és azért lett belőle szex, nem csak azért, mert elvitte őket kajálni egy gyorsétterembe. Ha te nem tudsz jól csajozni, akkor neked nem fog összejönni.
2023. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

1/9:

Durva. :) De sokan vannak így, hogy nem annyira jól lakós számukra a mekis kaja. Szerencsére én nem ilyen vagyok:D 2-3 egyszerű chicken/sajtburger pár szem krumplival és kész, el vagyok telve. (férfiként) Legalább nem kell sokat költenem. :P

Egyébként igaz, ha már 7-8k-t áldoznék kajálásra, az nem meki lenne, hanem valami más.

2023. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem a kajáért szexeltek vele, te nagyon okos, hanem mert biztos jóképű. Ennyire nem lehetsz naív és buta. :D Ha vonzza őket a srác, egy séta és egy limonádé is elég lett volna, hogy ágyba bújjanak vele. Ha csúnya vagy, egy michelin csillagos ebédért se fog senki lesz.pni téged.
2023. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként elképzelhető, hogy vannak ilyen nők, régen "bableveses kurvának" nevezték őket, ami azt jelentette, hogy egy bablevesért odaadták magukat. Nyilván nem jó hogy volt/van ilyen, de a szegénység ezt is magával hozhatja.
2023. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#15


Ha te elhiszed, hogy minden lány szerelemből van együtt egy pasi és nem érdekből, akkor te vagy buta és naív. Csipkerózsika mesében élsz. A legtöbb nőtől messze áll az erkölcs. S nem általánosítok, de ez az igazság.

Tart néhány pasit, akik elviszik Mekizni, azt minden napra megvan a betevő.

2023. márc. 30. 18:54
 18/26 anonim ***** válasza:
87%

17

Nem megy az olvasás, kicsim? Senki sem beszélt szerelemről, csak vonzalomról. Bár akinek egyikben sem volt része...

2023. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
Persze, egy csomó olcsó nő van!
2023. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
9%
Engem szoptak már le BigMac-ért 🤣
2023. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!