Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha elfelejtené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha elfelejtené a párotok az első születésnapotokat, amikor már pártként együtt vagytok? (Lassan 1 éve...)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 00:00
1 2 3
 11/22 Gymnospermatophyta ***** válasza:
96%
A számomra fontosabb barátokét is megjegyzem, a barátnőmét pláne megfogom. Nem tudom, valahogy számomra fontosak az ilyesmik. Ezért rosszul esne, ha elfelejtené. (nem is olyan nehéz megjegyezni, tekintve, hogy a hó és nap ugyan az)
2023. ápr. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%

FÉRFI!!! datumokban igen szarok! Nekik semmi ilyesmin nem szokott járni az agyuk. Gondolom fiatal vagy... majd ha idosebb leszel megszokod! ha megprobal kiengesztelni, fogadd el azt, és bocsáss meg neki, mert neked is vannak olyan tulajdonsagaid, amiken ő is csak kamillázik, hogy azt, hogy nem érted!

Egyebként, a férjemnek van egy appja a teloján, ami emlékezteti. De ez is kevés néha. Pontosan kell neki megmondani, mit szeretnél, hol lehet kapni olyat, milyen méret szín, esetleg rajzolni térképet, nyitvatartási időt a bolthoz, és akkor nagy valoszinüséggel azt kapod, amit szerettél volna! 😊

2023. ápr. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnam
2023. ápr. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem se nagyon érdekel...
2023. ápr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem szabad ennek ekkora jelentőséget adni, egy dátum elfelejtése nem jelent semmit a kapcsolatra, az érzelmek komolyságára nézve.
2023. ápr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha valakivel járok mindig beszél arrol előtte napokkall v hetekkel, hogy pl majd haverjaival/szuleivel tartják a szülinapját.vagy miket tervez

Igy mindig tudom, hogy most van.

Enyhe célzásnak veszem a részükről hogy nehogy elfelejtsem és köszöntsem fel.

2023. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez az adott embertől és az értékrendjétől függ. Van, aki megjegyzi, mert neki ez fontos. Meg van, aki egy szórakozott professzor, és tényleg mondjuk egyetemi tanárként dolgozik. Az, hogy milyen karakter és belefér-e egy ilyen hiba a kapcsolatba, az tőled függ. Ha jól értem, más baj nincs vele, szerintem azért megbocsátható.
2023. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Tudom, sokan lesz..nák, nekem rosszul esne. Pont azért, mert manapság már semmibe se telik a telefonon beállítani, hogy figyelmeztessen, és azért...ha valaki egyéves kapcsolatban ilyen figyelmetlen, akkor mi lesz később?! Ennyi erővel azt se gond, ha elfelejti valaki, hogy a másik mit szeret, mi okoz neki örömöt, mi a kedvenc kajája, mire allergiás esetleg, nem? Nyilván nagy probléma nincs belőle, ha szegfűt hoz margaréta helyett, mikor mindkettő kapható, vagy étcsokit a tejcsoki helyett, de mennyivel jobban esik, ha beletrafál, és nem azzal kell szembesülni, hogy a két elérhető dolog közül azt választotta, amire pont mondtad, hogy nem szereti. Figyelmesség.
2023. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Te felköszöntötted, születésnapján , névnapján?
2023. ápr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%

"pártként"


És minden éjjel egy "közös ülés" az ágyban?

2023. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!