Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkülönböztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni a két esetet?

Figyelt kérdés
Ha pl. valaki zavarban van a társaságodban (pl. mert tetszel neki) és képtelen rádnézni, vagy csak néha, néha pillant rád, míg másra simán, illetve ha mindezt azért csinálja az illető, mert ki nem állhat. Szerintetek hogy lehetne rájönni?

2023. ápr. 1. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem simán le lehet vágni, hogy valakinek tetszel vagy ki nem állhat.
2023. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látni, hogy valaki utál, vagy vonzódik hozzád.
2023. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet rájönni?


Elé állsz, a szemébe nézel, és elkezdesz vele beszélgentni a lopott pillantások figyelése helyett

2023. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki tetszik nekem még szép, hogy bámulni fogom. Mennyire félszegnek kell már lenni, hogy ne nézz rá valakire aki tetszik. Kikkel randizol, 14 évesekkel?
2023. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 Hidd el sokan vannak úgy (felnőttek, köztük én is) akiknek nehéz sokáig annak a szemébe nézni aki tetszik.


Ennek ellenére szerintem is le lehet vágni azért, ha valaki utál vagy tetszel neki (de minimum kedvel).

2023. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
5: a felnőttség nem életkor korédése. Lehet, hogy életkorod tekintve nem vagy már tini, de a viselkedésed azt mutatja, hogy még nem nőttél fel. És ez akkor is igaz, ha már 30, 40 vagy 50 éves vagy a személyid szerint.
2023. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!