Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom olyanokba ringatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom olyanokba ringatja magát hogy a párom biztos ver, meg drogozunk. És ezt fújják az anyjával meg a haveri körében. Hogy lehetne őket leállítani?

Figyelt kérdés

A párom nem ver, nem drogozunk, boldogok vagyunk.

De mindig kitalálnak olyat is pl hogy a páromat biztos kirúgták, vagy nekem is ilyen rossz hírem terjesztik a haverok meg minden körben.

És még engem is győzködnek hogy én drogozok, merthát azt hiszik, ők nálam jobban tudják hogy én mit csinálok mit nem.

Ebben élik ki magukat.

Engem ez nagyon irritál.

Most az van hogy nem állok vele ill velük szóba, kikerülöm őket ugyan, de attól még tudom hogy mi megy a hátam mögött, a sok rágalom.

Marad a tehetetlenség ez ellen?



#rágalmazás #áskálódás #rossz hír terjesztés
2023. ápr. 2. 07:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Én lesz.rnám. Ezzel a gyerekes hozzáállásával az ex csak azt bizonyítja, hogy jogos volt a szakítás. S hogy mit gondolnak a hülyék azzal nem szoktam foglalkozni.


A másik lehetőség az, hogy te is részt veszel a játékba, s olyan bosszút agyalsz ki, amitől el megy a kedve az ilyesmihez. Persze a bosszút ő is meg szeretné bosszulni utána, s kialakulhat egy “háború”. Ha kész vagy erre, akkor ott támadd ahol a legjobban fáj neki.

2023. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A haverok meg minden kör (sic) valószínűleg látja, hogy nem drogozol és nem vagy összeverve. Valószínűleg azt is látják, hogy hogy viselkedtek egymással. Valószínűleg a haverok néha felmennek hozzátok, és látják, hogy nem egy drogtanya.

Nem kell csinálni semmit, maximum röhögj egyet. Ha mindenki azt látja, hogy normális pár vagytok, akkor az exed meg a pereputtya csak magát járatja le.

2023. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Az embereket nem az igazság érdekli.

Ha elmegyek bulizni a barátommal, már az a hír terjed hogy be voltunk állva, meg drogozunk. Közben sehol semmi.

Ha csak meglátnak kocsival, már azt is kicsavarják hogy biztos őrülten száguldozunk, miközben a barátom biztonsággal és felelősségteljesen vezet.és vezetni is tud.

Minden apró elkapott pillanatból csinálnak egy hazug költeményt.

2023. ápr. 2. 08:28
 4/24 Noren1989 ***** válasza:
68%
Esetleg rágalmazással feljelenteni.
2023. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Valszeg van alapja… másról fura mód miért nem terjesztenek ilyeneket…
2023. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az alapját írtam. Bulizni voltunk. Azt csavarták ki. Máskor meg azt hogy látnak kocsival.
2023. ápr. 2. 08:54
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Rólam is terjesztett már egy rosszakaróm baromságokat. De egyrészt mindenki látta a saját szemével, hogy nem igaz, másrészt aki ismert, az el se hitte ezeket. Mikor nekem mesélték, hogy tényleg igaz, hogy...? Még rà is tettem egy lapáttal, hogy persze, hogy igaz, sőt. Tényleg terhes vagy a Bélától? Az, bizony, hármas ikrek, jövő héten szülök. Jajj, ne hülyéskedj! Miért, szerinted terhesnek nézek ki? Aztán legközelebb a rosszakarónak azt se hitte el, amit kérdezett.

A tagadás, a látványos, heves tiltakozás, főleg ha van is benne igazság, amit rólad állítanak, csak olaj a tűzre.

2023. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, hogy miért foglalkoztat idegenek véleménye. Szard már le... 💩
2023. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Amikor a kéoembe nyomja hogy te drogozol. Erre mondom nem, aztán meg neki áll esküdtetni hogy ő nem hiszi el, olyankor úgy szívesen felképelném. Nem tudom másnak hogy esne.

Ha meg tiltva van, nem tartok kapcsolatot, akkor is tudom hogy ezeket terjesztik

2023. ápr. 2. 09:29
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Na és? Ne foglalkozz vele.
2023. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!