Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom olyanokba ringatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom olyanokba ringatja magát hogy a párom biztos ver, meg drogozunk. És ezt fújják az anyjával meg a haveri körében. Hogy lehetne őket leállítani?

Figyelt kérdés

A párom nem ver, nem drogozunk, boldogok vagyunk.

De mindig kitalálnak olyat is pl hogy a páromat biztos kirúgták, vagy nekem is ilyen rossz hírem terjesztik a haverok meg minden körben.

És még engem is győzködnek hogy én drogozok, merthát azt hiszik, ők nálam jobban tudják hogy én mit csinálok mit nem.

Ebben élik ki magukat.

Engem ez nagyon irritál.

Most az van hogy nem állok vele ill velük szóba, kikerülöm őket ugyan, de attól még tudom hogy mi megy a hátam mögött, a sok rágalom.

Marad a tehetetlenség ez ellen?



#rágalmazás #áskálódás #rossz hír terjesztés
2023. ápr. 2. 07:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

Látod, ott rontod el, hogy szóbaállsz az exeddel. Le kell tiltani, nem kell vele beszélni, és írogatni.

Ha a "képembe nyomná, hogy drogozok", akkor én rohadtul nem állnék neki esküdözni meg tagadni. Közölném, hogy ha egy komplett mákföldet felzabálok, ahhoz sincs köze, amúgy meg felnőtt ember vagyok, neki meg lehet takarodni.

Ha nem drogozol meg nem balhézol a pasiddal, akkor mit érdekel, hogy mit dumál?

Kezd inkább az az érzésem lenni, hogy minimum a pasid drogozik, és állandóan balhéztok. Ezért félt az exed, te meg ezért hisztizel, hogy maradjon csendben, mert titkolod.

2023. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Na erre itt is kezdik. Erről beszélek. Amugymeg tiltva van. Erre még itt is ezt fújják.

És ne foglalkozzak vele.

2023. ápr. 2. 09:48
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz nem foglalkozni vele alairom, de minél tovább teszed annál inkább nem fogja abbahagyni. Ha zavar is, de nem mutatod, akkor stoppolni fogja.
2023. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán hogy merült ez fel, hogy drogoznátok? Korábban drogos voltál? Vagy az exed volt az? Vagy a jelenlegi párod volt az? Vagy hogy jön ez egyáltalán a képbe?
2023. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Úgy jön a képbe hogy igaz. Másképp normális ember nem foglalkozna vele
2023. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Zavarja hogy mi bulikban viháncolunk jol érezzük magunkat dúl a love, és ezért hozzákölti a maga megnyugtatására hogy biztos csak drogtól lehet.

Nem bírja elfogadni, hogy szerelem boldogság van. Önmagát vigasztalgatná olyanokkal hogy biztos nincs, drogozunk, rossz a kapcsolat. Ebben reménykedik.

A többiek meg mint itt a gyk. Hu biztos van alapja, biztos drogosak.

2023. ápr. 2. 10:34
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
Igen, mert alapból egy buliban ilyen szituációban az merülne fel hogy ital hatása. Ezekszerint tényleg drogoztok, és belevitt ez a nyomoronc új palid.
2023. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem drogozunk.

De jól illusztrálljátok a tömeget.

Meg jó hogy segítségkéresként írtam ki.

Itt is talán esküdözzek hogy nem drogozunk? Ez lett a kérdésből?

A kocsi baja meg abból jött hogy ő nem vesz magának de megtehetné de sajnálja rá a pénzt. Amolyan tehetős gazdas smucig tipus. A barátomnak meg nagyon szép kocsija van. És irígy rá. Azóta hirtelen vett magának ugyanolyat amilyen a barátomé:D

Ezért kezdett el a barátom vezetési stílusába is belekötni miközben a barátom pont az aki nem hülyegyerek módon vezet mint a huszasok, hogy azta sebesség, farolás, kézifékes kanyarok, hanem teljes felelősségteljes biztonsággal és nem veri magát a kocsira se mint az a másik réteg.


Őt valójában értem hogy engem miért hord le, miért járat le, mert keserű neki hogy elhagytam(mert ilyen gyökér ember sokminden másban is, nem véletlenül hagytam el. Rossz ember. Amit most is bizonyít, ahogy itt is írta vki)

Hanem a rossz hír terjesztés, a tömeg, vagy most a gyk is. Támadnak.

És akkor hogyan ne foglalkozzak ezekkel?

2023. ápr. 2. 10:43
 19/24 anonim ***** válasza:
41%
Ez alapján a válasz alapján meg jelentettem a kérdést mert tini kategória.
2023. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Felnőtt 35 körüli emberekről van szó.

Tipikusan mikor szakítás után az egyik magát vigasztalja. És így.

2023. ápr. 2. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!