Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom olyanokba ringatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom olyanokba ringatja magát hogy a párom biztos ver, meg drogozunk. És ezt fújják az anyjával meg a haveri körében. Hogy lehetne őket leállítani?

Figyelt kérdés

A párom nem ver, nem drogozunk, boldogok vagyunk.

De mindig kitalálnak olyat is pl hogy a páromat biztos kirúgták, vagy nekem is ilyen rossz hírem terjesztik a haverok meg minden körben.

És még engem is győzködnek hogy én drogozok, merthát azt hiszik, ők nálam jobban tudják hogy én mit csinálok mit nem.

Ebben élik ki magukat.

Engem ez nagyon irritál.

Most az van hogy nem állok vele ill velük szóba, kikerülöm őket ugyan, de attól még tudom hogy mi megy a hátam mögött, a sok rágalom.

Marad a tehetetlenség ez ellen?



#rágalmazás #áskálódás #rossz hír terjesztés
2023. ápr. 2. 07:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%

Semmi logika nincs abban, amit írsz. Például rólam aki ismer, mindenki tudja, hogy nem iszok, nem dohányzok, nem száguldozok. Ha jönne bárki, aki azt mondja, hogy azért vihogunk a kollégákkal, mert be vagyok drogozva, akkor minden ismerősöm röhögje egyet.

Aki nem ismer, azt meg nem érdekli, hogy egy random átlagember mivel csapja stét magát.

Tehát ha te rólad ez a pletyka el tud terjedni, hogy drogozol, meg kocsival felszántjátok a várost, akkor annak oka van.

De tegyük fel, hogy nincs oka. Ebben az esetben nem kell tenned semmit. Az élet meg a tapasztalat igazolja majd mindenki előtt, hogy hazugságot terjeszt az exed.

2023. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértve a 21-essel jelezném, hogy még mindig nem érkezett válasz arra, hogy egyáltalán hogyan merülhetett fel a drogozás téma veletek kapcsolatban. Hogy miért tettem fel korábban a kérdést, azt a 21-es hozzászóló meg is indolokta.
2023. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Saját magad árultad el kérdező. Vigyázz nehogy kopogjon a rendőrség.
2023. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Küld el a jó bűdös pcsb az anyjával együtt. Aztán tiltás és lekell szrn!
2023. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!