Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem él párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem él párkapcsolatban, az sok megfelelési kényszertől megkíméli magát?

Figyelt kérdés
Egyre többen választják a szingli életmódot és élnek a munkájuknak, hobbijuknak, esetleg kialakítanak laza kapcsolatokat vagy eljárnak prostikhoz, lényeg, hogy legyen stabil önbecsülésük. Valahogy ez sokkal egyszerűbb életnek tűnik nekem, mint a sok dráma, cirkusz, megcsalás, amit a párkapcsolatban élő emberek csinálnak.

2023. ápr. 3. 21:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

"kialakítanak laza kapcsolatokat vagy eljárnak prostikhoz, lényeg, hogy legyen stabil önbecsülésük." - Tessék?


Nyugodtan légy szingli, de azért ne írd, hogy van önbecsülésed, azért, mert valaki (és lehet te is) inkább laza kapcsolatban van és prostizik.

Aki párkapcsolatban él egyáltalán nem tuti, hogy nincs önbecsülése, honnan szedsz ilyen marhaságokat?

2023. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az önbecsülés független attól, hogy valaki szingli vagy sem, csak a társadalom többnyire velük szemben kritikus.
2023. ápr. 3. 21:28
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát dehogy, hogy lehet annak önbecsülése, akinek többet ér a szexkapcsplat évről évre meg a prostizás, mint a szerelem?
2023. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

Én párkapcsolatban élek. Nincs dráma, cirkusz, megcsalás. Sőt, megfelelési kényszer sincs.

Helyette van szerelem, intimitás, bizalom, egymás támogatása, és csomó minden más, amit pénzért nem lehet venni 🤷🏼‍♀️

De felőlem mindenki azt csinál ami akar. Ha boldoggá tesz a prostizás akkor hajrá.

2023. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Még sose éreztem megfelelési kényszert a párommal szemben. Megcsalás nem volt, cirkusz is kevés. Mi lehet velünk a baj? Mindig is azt hittem, hogy stabil az önbecsülésem. Válnom kellene?
2023. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha te így gondolod, akkor maradj szingli, nem kötelező senkinek sem párkapcsolatban lenni, de azért ne gondold, hogy minden kapcsolatban dráma, cirkusz és megcsalás van. Léteznek kiegyensúlyozott kapcsolatok is, ahol valóban szeretik, támogatják egymást, boldogok együtt és önmaguk lehetnek így is.
2023. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem veszekedtünk a párommal, pedig már 5 éve együtt vagyunk. Megfelelési kényszer se volt soha. Dráma, cirkusz max a rajtunk kívülálló emberek csinálják, akik bele akarnak szólni az életünkbe.
2023. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy tudnád kideríteni a másik kedvel, vagy csak átformálni akar, hogy ő kezdeményez. Ezzel jelezvén szimpatikus vagy neki és ezért olyannak szeret amilyen vagy. Persze így sem lát 100ban. A magánéleti dolgaidat senki nem látja addig, ameddig nem lesz ő is részese. Ha igénytelen vagy aki fél a házimunkától és ezt te megfelelési kényszernek érzed az a te problémád.

Párkapcsolatot én sem szeretnék akárkivel. Ez főleg az egzisztenciám felépítésének köszönhető, de nem vetem el, hogy egyszer talán valakivel együtt élek a későbbiekben. Ez attól függ mennyire fog meg a másik és mennyire hasonlítunk gondolkodásban. Előre elvetni valamit hülyeség. 10 évvel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy azt csinálom amit csinálok és álmomban sem gondoltam volna, hogy úgy élek majd, ahogy élek.

2023. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
65%
El sem tudod képzelni drága barátom mennyi szartól kíméled meg magad. Konkrétan kezdem élvezni ezt a hookup culture dolgot. Semmi elköteleződés, maximális élvezet...és nem kell hallgatnod a sok hibbant házi sárkányt. <3
2023. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%

Én nőként pont a megfelelési kényszer miatt nem akarok már kapcsolatot. Így sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok.


27/n

2023. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!