Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött már ilyen gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött már ilyen gyorsan zajlanak az események?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, a legkomolyabb kapcsolatom 5 évvel ezelőtt ért véget, az 9 évig tartott. Azután még két kevésbé komoly kapcsolatom volt, ahol nem is voltam igazán szerelmes, és mindkettő azért véget, mert mindkét lány olyan tempót diktált, ami nekem kényelmetlen volt. 4-5 hónap után már az összeköltözést sürgették, és a gyerek ötlete is felmerült.

Nem tudom, hogy ez általános-e, és velem van a baj, mert nem tudok ilyen hamar elköteleződni, vagy szerintetek is túl gyors mindez 5 hónap után?



2023. ápr. 4. 21:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%
Hát 4-5 hónap után az összeköltözés szerintem nem korai, a gyerek téma már más. 29 voltam, mikor megismerkedtem a párommal, 3 hónap után költöztünk össze. Memgondtam neki, hogy ha minden oké, egy év múlva lánykérést szeretnék. Szerencsére oké volt minden, egy év után meg is kérte a kezem, rá egy évre esküvő. 30 felett én már biztos nem b.kodnék olyannal, aki 4-5 hónap után össze se akar költözni.
2023. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gyors. 4-5 hónap az lóphasz, ha azelőtt nem ismertétek egymást.
2023. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%

Lakva ismerszik meg az ember. Minek húzzák az időt? 5 év járás, összeköltöztök, és két héttel később szakítás, mert nem tudtok együtt élni. 5 év ment a levesbe. Ez 30 felett neked se mindegy.


A gyerektéma nem mindegy, hogy hogyan jött fel. 5 hónap után, együttélés nélkül komolytalan. De azt ennyi idő után mindenképpen tisztázni kell, hogy mindketten akartok-e. 30 körül a majd egyszer már nem válasz.

2023. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
55%
30 felett se költöznék senkivel össze egy éven belül.Ha neki nem tetszik mehet.Eszem ágában sincs egy vadidegen hülyeségeit elviselni.
2023. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
Azért bátor, aki idegennel összeköltözik, de megmutatja, miért van annyi fostenger kapcsolat.
2023. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%

Ha 30 körül van a nő és házasságot, gyerekeket akar, akkor nem fog 1-2 évet várni az összeköltözéssel. Teljesen természetes 4-5 hónap után összeköltözni, hogy kiderüljön, mennyire illünk össze a hétköznapokban.

Ha te még egyhamar nem szeretnél családot alapítani, akkor inkább 5-10 évvel fiatalabb lányokkal ismerkedj. Vagy 5-10 évvel idősebbekkel, akiknek már vannak gyerekeik és nem sietnek az új kapcsolattal sehová.

2023. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
71%
Én fél évnél előbb nem költöznék össze, 27 éves nő vagyok, de aki 1 év után se akarna, azt kukáznám.
2023. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
42%

"Azért bátor, aki idegennel összeköltözik, de megmutatja, miért van annyi fostenger kapcsolat."


Heti kétszer összejárni dugni bármeddig lehet. Az, hogy a hétköznapokban együtt tudunk-e működnim csak akkor derül ki, ha együtt élünk.

A járogatás maradhat a tiniknek, felnőttként nem szórakozom ezzel. Ha valaki annyira nem gondolja komolyan a dolgot, hogy pár hónap után megpróbáljuk az összeköltözést, akkor keressen egy kislányt.


Ja. És tökéletes a házasságom, köszi.

2023. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
30%
Na pont a dugogatás miatt gáz. Mert azt már kell azonnal, de magát az embert nem ismered meg heti két randival, ha nincs baszás, akkor sem.
2023. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%

Annyira megismerem, hogy akarok-e vele lakni vagy sem. Azt pedig, hogy tudok-e vele élni, azt pedig pont akkor fogom látni, ha összeköltözünk.

Ja, és bitránkozz meg, de a szexsem sem fogok a házasságig várni. De ha te akarsz, egészségedre.

2023. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!