Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött már ilyen gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött már ilyen gyorsan zajlanak az események?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, a legkomolyabb kapcsolatom 5 évvel ezelőtt ért véget, az 9 évig tartott. Azután még két kevésbé komoly kapcsolatom volt, ahol nem is voltam igazán szerelmes, és mindkettő azért véget, mert mindkét lány olyan tempót diktált, ami nekem kényelmetlen volt. 4-5 hónap után már az összeköltözést sürgették, és a gyerek ötlete is felmerült.

Nem tudom, hogy ez általános-e, és velem van a baj, mert nem tudok ilyen hamar elköteleződni, vagy szerintetek is túl gyors mindez 5 hónap után?



2023. ápr. 4. 21:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
85%

Én férfi vagyok, de egyáltalán nem szeretnék összeköltözni egy nővel cirka fél év után.


#27. "amúgy is imádjuk egymást és ha x idő múlva nem jó, akkor szétmenés és lehet, csak két hónapba került." Pár hónap alatt én biztosan senkit sem fogok imádni, és engem se imádjon senki. A szexuális vonzódás és a beleképzelt szuper személyiség nem egyelő az imádattal. Én az ismerkedést komolyan veszem, nálam ez a tömény információ szerzésről és a saját érzéseimről szól. Arról hogy mit érzek azoktól az infóktól amik az irányából jönnek. Tudom, az emberek 98%-át a fix szex érdekli, erről szól az összeköltözés is. Milyen lesz a rendszeres szex, meg hogy ki fog főzni meg mosogatni. Aztán ennyi. Engem nem motivál az hogy adjam fel a saját életemet azért, hogy naponta legyen szex. A szex is általában az elején heves, ameddig még tart a "beleképzelem a nagy Ő-t" szindróma. Na hát én sosem képzeltem bele senkibe a nagy Ő-t. Engem se nézzenek annak, ez is fontos. Aztán nem is vagyok rászorulva arra hogy valaki eltartson, vagy legalább felesbe fizessem a háztartást. Arra meg pláne nem vágyom, hogy beszabályozzák az életem.

2023. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
30%
Annak aki ennyire nem akar senkivel együtt élni meg máshoz alkalmazkodni, annak mi a f.nal amúgy párkapcsolat?
2023. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
84%
31-es, leírtál mindent, ami a fejemben van.
2023. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mindenki fogadja el, hogy van, akinek jobb fel even belül össze költözni, van, akinek meg évek múltával. Mindkettő normális és rendben van☺️
2023. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
79%
32. Már miért kéne mindenkinek full komolyba tolni? Nem csak a gyerek meg a közös szenvedés a hitelekkel lehet ám életcél. Simán jól élni is pont úgy rendben van, mint hogy csak komolyat akar valaki.
2023. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éljen mindenki úgy ahogy jól érzi magát. Én is ezt tettem. Semmi nősülés, sr gyerek-hitel szenvedés nem kellett.

Most 52 vagyok és így vagyok nyugodt és boldog. Tojok a tömegnyaralásokra, ünnepekre és társadalmi muszályokra. Mindíg megvolt az a minőségű lány (lelkileg is) akivel absz boldog élvezetes időtöltésben volt részünk.

2023. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
30%
"Memgondtam neki, hogy ha minden oké, egy év múlva lánykérést szeretnék." Na ha ilyet kiejt valaki a szàján fejvesztve menekülök. Instant lapàt
2023. ápr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
71%

36 vok

A 37-ea szitu volt 3x az életemben.

Közöltem őszintén, nyíltan :

Hidd el, én nem vagyok alkalmas az életed megoldása-családapa-rokonsággal életformára.

Na egyből mi lettem ?

Az utolsó szemétláda, aki csak dugni akart.

Ugyeugye ? Előjött az igazi fogafehérje énje.

2023. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!