Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött a nők már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött a nők már tényleg lejjebb adják a mércét? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Sokszor látom azt, hogy egy nő tiniként sztárokért, ismert emberekért rajong, majd ügyvéd, menő vállalkozó vagy orvos férjet képzel el magának. Aztán ha végül a sztár nem kopog be az ajtaján és az orvosnak is csak mint szerető kell a feleség mellé, akkor azt arculcsapásként éli meg és gyorsan lejjebb adja a mércét. Hozzámegy egy átlagemberhez, aki nyilván ugyanúgy teljes értékű férfi (aki valahol alkalmazottként dolgozik), de a nő ettől még a sorsát mégis kudarcként éli meg. Ebből aztán párkapcsolati problémák, boldogtalan családi élet fakad, pedig minden adva lenne a teljes értékű élethez.

Különösen olyan nőknél látom ezt, akik az átlagnál szebbek, és vélhetően nagyon sok olyan visszajelzést kaptak főleg fiatalon, hogy bárkit megszerezhetnek maguknak. Aztán rájönnek, hogy valójában ők azok, akiket megszereznek maguknak mások, és csak egy vagy néhány alkalomra. Persze van, akinek összejön a "főnyeremény", de nem ez a többség. (Férfiakat most azért nem hozom fel, mert szerintem a legtöbb férfi nem kerget hiú ábrándokat arról, hogy az angelinajolie-t veszi majd el.)



2021. ápr. 10. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
97%
Nem, viszont aki 30 fölött egyedül maradt, sokat tanult az élettől, ami alapján más értékeket keres új kapcsolataiban.
2021. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
65%
Az igazán tapasztalt nők már csak Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úrral foglalkoznak.
2021. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
1: és mi tanult pontosan? Hogy az egyszerűbb, kevésbé tehetős emberek jobb emberek? Vagy csak nem kellett ezeknek a "főnyereményeknek" és beérte a szerinte kevesebbel?
2021. ápr. 10. 21:27
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakinek kevesebbje van, miért lenne jobb ember?

Ez pontosan ugyanolyan buta általánosítás, mint az ellenkezője.

2021. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
85%

35 évesen egy helyes senior programozóhoz mentem hozzá.


Semmit sem adtam lejjebb.

2021. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

4: nem én mondom ezt, hanem próbálom megfejteni 1-es gondolatmenetét, amiben arra utalt, hogy az ilyen nők más értékeket keresnek.

Miután nem kellenek a főnyereménynek és ez tudatosul bennük, ez milyen új értékrendet hoz magával?

2021. ápr. 10. 21:31
 7/66 anonim ***** válasza:
94%
25 voltam, mikor megismertem az exemet, aki szakács volt. 7 évig voltunk együtt. 33 évesen ismertem meg a férjemet, aki fejlesztő. Most akkor lejjebb adtam?
2021. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
2%
Ezen én is sokat gondolkodtam. És tényleg van ilyen,hogy leadnak az igenyekbol és beérik átlag alatti pasival, akivel amúgy pár évvel ezelőtt szoba se álltak volna. Sokat agyalok rajta én is, közel van a 30. De én nem hiszem ,hogy leadok vagy le tudok adni az elképzeléseimből. Csak azt sajnálom ha nem lesz gyerekem és egyedülállók örökbe sem tudnak fogadni. De cserébe az összes pénzt magamra költöm és sokat fogok utazgatni.
2021. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
7: szerintem nem, feljebb adtad. De azért a fejlesztő sem egy orvos. Nyilván felfelé nézelődsz mindig, és rájöttél, hogy a fejlesztő még éppen a te szintedhez dukál, amit nyújtani tudsz.
2021. ápr. 10. 21:34
 10/66 A kérdező kommentje:
8: igen, pont erre gondolok, hogy nők olyanokkal jönnek végül össze, akikkel korábban nem álltak vona szóba. Ezért élik meg az életüket azután kudarcként, holott csak saját magukat becsülték túl.
2021. ápr. 10. 21:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!