Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a plátói szerelem ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a plátói szerelem ? Mi kéne tennem? Elmondjam a férjemnek vagy ennyi miatt kár lenne csinálni a feszkót?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok,10 éve a párommal, igazából az első nekem,de örökre tervezzük.

A munkahelymen 2 éve vagyok, és van ott egy idősebb férfi 50 körüli lehet, külsőre is teszik,meg a személyisege is, és a szeme ahogy mosolyog ,az fogott meg igazán. Igazából nem sokat találkozunk,havi 2x,3x,de akkor zavarban vagyok még mindig .Nem sokat beszélgetünk magán jellegű dolgokról inkább csak a munkával kapcsolatban, sőt inkább direkt próbálom visszafogni a beszélgetést is,nem akarok belefolyni a dolgokban,mert nagyon jó érzés fog el a közelében,vmi kellemesen nyugodság,de közben meg feszült is leszek emiatt,na mindegy ezt bonyolult lenne megfogalmazni.

Rosszul érzem magam amiért így érzek egy férfi iránt.

Ja és nem hiszem, hogy ő is érezne vmit,vagy tetszenék neki, sosem tett utalást ezekre.Meg persze neki is van család, már unokája is azt hiszem.


2023. ápr. 5. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

#1 Felesleges szidni a kérdezőt, nem csinált semmit. Attól, hogy önkéntelenül vonzódik valakihez - lássuk be, ez sose tudatos -, még nem csalta meg. A tudatos az, ha valaki hűséges marad.

Kérdező, kár elmondani, hisz semmi nem történt. Szegény párod, mit reagálna rá?

2023. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem biztos, hogy szerelem.

Szerintem egyszerűen jólesik neked ránézned valakire, aki kellemesen nyugodt, és mosolyog a szeme.

2023. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Ember tervez, isten végez.
2023. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2es, bizonyára kidobna.De a bűntudatom sem múlik el, és ez az érzés sem. Tavaly óta mondogatja a pasi, hogy na most már lelép innen,de még mindig itt van. Lehet nekem kéne új munkahely.Csak hát eddig ez a legjobb munkahelyen.
2023. ápr. 5. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 Azért ha erre kidobna a párod, ott is hiba lenne a rendszerben. Az, hogy megtetszett valaki, még köszönőviszonyban sincs a megcsalással, ne légy túl szigorú magadhoz!

Próbálj a párodra koncentrálni, csináljatok együtt egy jó kis programot és egy szexis, forró éjszakát! :-)

#2 voltam és N

2023. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy átlagos ember élete első 20 évében akár egy tucatszor is képes szerelembe esni különböző emberekkel.

Innentől kezdve ostoba elvárás az, hogy élete maraédk 60 évében összesen egyetlen egyszer legyen szerelmes. Ez egyszerűen lehetetlen.


2. Ugyanakkor a monogám kapcoslat megköveteli a hűséget. A hűség viszont szerencsére nem érzelem, hanem tudatos döntés kérdése.

Milyen hűség az, ami azért van, mert senki más nem tetszett meg? Hát.. szerintem sz*rt sem ér, hisz úg ykönnyű hűségesnek lenni, hogy eszedbe sem jutott semmi más:D Mintha a lakatlan szigeten azt mondanád, hogy te elvből nem kezdesz párkapcsolatba, véletlenül sem azért, mert nincs a környéken más ember:D

A hűség tehát pont akkor valóban jelentős dolog, ha a csábítás ellenére is működik.


Ím, hát itt a csábítás. Talán nem is igazi, hisz mint írtad, a csávó nem is vlaószínű, hogy akar bármit, de mindenesetre a vonzalom amit érzel, az igazi, és neked igazából ezen kell tudni uralkodni, nem a pasin.


A hűség egy kemény és nehéz dolog. Kinek ritkábban, kinek gyakrabban, de meg KELL hozni a döntést, és ez a döntés MINDEN ESETBEN fájdlaommal jár, mert vagy a párkapcsolatodat rúgod fel, ha a hűtlenség mellett döntesz, vagy a szívedből vágod ki késsel az érzelmet, ha a hűség mellett döntesz.

Ez egy szar dolog. Dehát az élet ilyen. Mármint nem szar, de ilyen döntésekkel teli:D


Hozd meg a döntést. Gyötrődj rajta, mert akárhogy is döntesz, nem ké tperc lesz, míg lecsengenek az érzelmek.


De a párodnak nem kell tudnia erről. Ez a te harcod, a te döntésed, nem a párodról vagy a párkapcoslatodról szól, hanem RÓLAD.


Sok sikert, jó vajúdást!


F

13 éve kapcsolatban

2023. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár egy ismeretlen farok miatt válts munkahelyet :D
2023. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Azért ilyen nyugodt és mosolygós, mert valamit jól lát és jól csinál - otthon, a családja körében. Gondolom, jól választott annak idején, és boldog.

Ilyet öröm látni. Biztos tanulhatnánk tőle valamit, hogy mi is nyugodtak és mosolygósak legyünk, otthon is, a közvetlen környezetünkben.

Érdemes elgondolkoznod, mit javíthatnátok otthon?

2023. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el, ne cselekedj semmit a táplálása érdekében, csak tanulj belőle.

Igen, ilyen az, ha megtetszik valaki. A leírásod alapján szerintem ez még azért nem szerelem, csak vonzónak találsz egy embert a felületes kép alapján, amit ismersz. Megesik az ilyen, a lényeg az, hogy te hogyan reagálsz rá. Ha nem táplálod, nem viszed tovább ezt ismerkedéssé és hű maradsz a párodhoz, nincsen semmi gond. Ebben a fázisban igazából többet ártana, mint használna, ha ezzel terhelnéd, senki más nem tud róla, semmilyen cselekedet sem történt vagy fog történni, egyetértek azzal a válaszadóval, aki azt írta, ez a TE harcod. Amit viszont megtehetsz a párodért, hogy őszintén megvizsgálod mi ébresztette benned ezeket az érzéseket. Miben más ez a férfi, mint a párod, mi hiányozhat a kapcsolatotokból, ami miatt észrevettél valaki mást, miért pont őt vetted észre? Ha pedig ezekre a kérdésekre megtaláltad a választ, dolgozz a kapcsolatotokon, ha olyan, ez legyen az, amit megbeszélsz a pároddal. Azt az energiát, amit a másikon való agyalással töltenél, fektesd abba, hogy jobbá tedd a házasságotokat, és hidd el, ezért később hálás leszel. :)

A másikkal való találkozásokat pedig fogd fel lazán, nem baj, ha ott élvezed a közös munkát és jól érzed magad mellette, de nem alakíts ki mélyebb kötődést iránta, ne vidd tovább a gondolatot, amikor elköszöntök egymástól.

2023. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!