Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy nem akar semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélek, napi egyszer ír egy mondatot kb csak, de tudom, hogy azért többször fent van.

Én megértem, hogy elfoglalt de így úgy érzem nem igazán tudjuk megismerni egymást.

Azt írja szeretne találkozni és jobban megismerni de alig beszélünk és azt érzem nem is akar semmit.

Várok rá úgy érzem feleslegesen.☹️



2023. ápr. 6. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Sok mindent nem érdemes várni ettől az ismerkedéstől. Keress másik olyan srácot, aki tud kommunikálni.
2023. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Jól érzed.
2023. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

9-es egy kép marha kevés simán lehet más is a kép mögött.


A tőmondatos mondatok mindig intő jel, aztán meg majd ghostingolos lesz mikor már gyanakodni kezdesz.

A tőmondat akkor is lehet, ha nem a kedvence irásban kommunikálni vagy fáj a keze mert olyan munkája volt pl. ahol cipekedni kell vagy erönlétet kifejteni pl. állatorvos ellésnél, de azért ha ismerkedik valaki az elején ezt jelzi vagy, amig nem videochateltek összeszedi magát ha annyira fontos neki a másik. Tőmondatra ne építs soha semmit a nagytöbbségében ghostingolosak, talomba tartók jellemzői de fentebb irtam vannak kivételek is.


Amúgy pl a képpel csaló embereknek külföldön külön weboldaluk is van, ahol a hülyített emberek jelezhetik kivel ne kezdjenek ismerkedni aki ezzel a képpel mutatkozik be.


Bár azoknak a személyiségi jogait ez is sérti akiknek a képeit használták és nem utolsó sorban el is lehetetlenítik annak az embernek az ismerkedését online térbe akinek a képével becsaptak más embereket. Pl. Külföldön ott egy időben divott az amerikai katonák képét használó csalók száma. Akikkel ezt megcsinálták mármint akiknek irogattak más nevében, azok megelégelték és weboldallal hívták fel a csaló emberekre a figyelmet, csak nem tudom a katonáktól vagy a hozzátartozóiktól engedélyt kértek-e, mert ha nem ugyanúgy személyiségi jogot sértő vagy kegyeletsértő ez a fajta cselekedet is még akkor is ha azért jött létre hogy mással ne tudják megtenni amit velük tettek. Csak sajna ez nagyon nem segít azon akinek a képét ellopták és a nevében irkálgatnak pláne, ha ismerkedne szegény online. Szerintem a legnehezebb azoknak egy ilyen helyzetbe, akiknek a képét használták bár akitől pénzt csaltak ki annak is nagyon nehéz. De míg akivel ezt tették az legközelebb is ismerkedhet online tudva mire figyeljen, na de akinek a képével csaptak be másokat annak már eleve imposible mission érzetű mivel azt kell bizonygatnia hogy ő az. Necc! Ezeket szerintem komolyabban kéne kezelni jogilag is online térben!


Na de visszatérve!


Találkozás előtt online ismerkedésnél alapszabálynak kellene lennie a videochat-nek hogy csekkold tényleg az-e aki a képen van. Csak ugy kép alapján ne bizz meg senkiben online térben régi elavult módszer a fake emberek, akik más képeit használják szóval találka előtt mond hogy videochateljetek ha hárít felejtős, hidd el.


Ha arra hivatkozik hogy szégyenlős az nem is akar találkozni se. Aki ismerkedik az azt mondja oké megmutatja magát még akkor is ha szégyenlős vagy nagyon izgul, de ezért első alkalommal ne várj tőle nagy kommunikációt mert nagyon izgul. Erre megoldás egy videochat amibe szimplán sziáztok egymásnak és aztán kész is volt a videochat. Mert szerintem ilyen típusú emberek is vannak aztán meg eldöntöd hogy neked ez oké így-e vagy sem. De az is egy akadály leküzdése hogy ezt meglépi a másik még akkor is ha nem lesz belőle semmi.


De amiket írtál a másikról már régen felejtős ha ő van a képen is spam kategória már régen a lelépésnek kéne lennie nálad tudod mint az Álljon meg a nászmenet című filmben amiben arról volt híres a szereplő hölgy hogy mindig meglógott az oltárhoz menet volt mikor lóháton és etc.


Ha már most megteszi veled hogy ghostingol miközben ismerkedtek, az ilyen emberek jellegzetes tulajdonsága a tőmondatos válaszok aztán, meg maj jön az hogy eltűnik és mikor már elfelejtenéd előbukkan, hogy ne haragudj már hogy eltűnt. Aha. Aki tényleg ismerkedni akar bármilyen szinten is (barátság, párkapcsolat)az tesz is érte ugy hogy alapnak tartja a videochatet is hogy meglegyen a bizalom ebbe az internetes ismerkedésbe.


Aki meg nem az meg csak bizalmat akar leépíteni, bizalmatlanságot szítani, önbizalom hiányt gerjeszteni és stb. Az ilyen emberekkel van probléma leginkább akik ezt teszik. Ilyenektől minél előbb lelécelni kell.


Szóval kérj videochatet ha nem akarsz már most lelécelni ha találkoztok akkor előtte ildomos látni is az illetőt a saját érdekedben.

2023. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
* majd
2023. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!