Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kívánunk meg mást ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánunk meg mást ha szeretjük a párunkat?

Figyelt kérdés

Nem értem miért történik ez velem. Persze, tudom, hogy normális dolog ha a párodnak kívül más is megtetszik, mert így van beállítva az ember, de nekem már bűntudatom van.

Nagyon szeretem a párom, soha nem csalnám meg, nála odaadóbb, jobbszívű párt nem kívánhatnék.

De időnként fel-fel bukkan egy -egy srác/férfi akik iránt egy erős vonzalom fog el. Volt olyan is, hogy a barátom egyik haverja iránt éreztem ilyet pár hónapig, de elfolytottam és elmúlt ma már nem is merül fel bennem ha meglátom, de van ilyen kollégám is, aki iránt szintén erős vágyat éreztem. Most pl h hidegek voltak, vagy 2 hete reggel havat kellett takarítani a kocsimról és a mellettem álló srác is takarította, utána segített nekem is vagy 3-4 alkalommal, beszélgettünk de ilyen átlagos dolgokról, munka időjárás, ...de most már keresem a parkolóban az autóját, (direkt nem oda állok, mert már nem bírom, h iránta is érzek ilyet)

Miért van ez?

A baratom a második barátom, szóval nem volt sok kapcsolatom, mert régen nem vágytam rá, meg nem is voltak ilyen erős vágyaim.

Rossz embernek érzem magam, amiért komoly kapcsolatom van 6 éve és nekem sokszor mason jár az eszem...

Más is van így?

25N


2023. ápr. 11. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Mert biologiailag az idoszakos monogamia lenne a termeszetes szamunkra, ha nem lennenk magasabb tudati szinten. Igy ezzel kell elni, es megtanulni nemet mondani ezekre a dolgokra.
2023. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Végülis ez nem bűn, én os jártam így, de már a kapcsolat vége felé éreztem ezt...


Én amúgy sem hiszek az élethosszig tartó monogámiában, egyszerűen nem elvárható.


Valószínűleg a kapcsolatodban nem kapsz meg valamit, amire vágynál. Előbb utóbb jön majd valaki, akinek nem fogsz tudni ellenállni.


Én korábban teljesen másként láttam ezeket a dolgokat, hogy mit képzel a másik, hogy más is tetszik neki, stb...🤦‍♀️😃


Amit tehetsz, az annyi, hogy nem csalod meg a párodat, mivel neki biztosan fájna. Inkább akkor élj még szabadon, de kötöttségektől mentesen.

2023. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A nők mindig csalodast okoznak egy ferfinak ha szerelmes belejuk..
2023. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ez jutott eszembe. Hogyha gyakran meg tetszik más vagy annyira megtetszik más, hogy várod, keresed őt, akkor ott a párkapcsolatban van hiányosság. És a hiányosságok, kisebb csalódások nem mindig "hangosak".
2023. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő... tudjuk mi!
2023. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy párszor beszélgetsz valakivel, és utána keresed, inkább érzelmi hiátust takar, nem "megkívánást", azt másra használják.
2023. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!