Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon inkább érzelmi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon inkább érzelmi kapcsolatot akarnak az emberek, tartalmasat, vagy csak szexet akarnak, felelősség, elköteleződés és beletett energia nélkül?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 09:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Férfiként mondom, hogy nekünk"


De te férfiként is csak azt tudod, mi kell NEKED.


Ugyanúgy más férfiak itt ezen az oldalon levezetik többes számban, hogy a férfiaknak nem kell szerelem, nem is képesek rá, a házasságot nem akarják, gyereket sem akar egy sem, csak annyi az életük lényege, hogy "üres zacsi, tele has".


Ha társkeresés a cél, le kéne arról szokni, hogy MI (én és a hátam mögött a nemem összes tagja) mit akarunk, és kitalálni, hogy ÉN mit akarok, milyen vagyok, stb.

2023. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A magányos férfiak társat aminek része a szex is szerintem . Trogerek dugnak felőség nelkűl, sok nő meg hagyja is kihasználni magát.
2023. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Férfiként sok férfi ismerősöm van és látom, hogy milyen céllal keresnek kapcsolatot. Én a 30+ korosztályról beszélek. A huszonéves "férfiak" lehet mást keresnek de ez a felnőtt párkapcsolatok kategória.

Az első pár válaszra reagáltam ami szerintem sértő kijelentés a férfiakra nézve. De látom azokba senki nem köt bele...sőt, felpontozták.

2023. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Férfiként sok férfi ismerősöm van és látom, hogy milyen céllal keresnek kapcsolatot."


De LÁTNI azt is LÁTOD, a nők milyen céllal keresnek kapcsolatot. Nem vagyunk kuki meg punci által egy közös tudatra csatlakoztatva.


Érdekes amúgy, hogy akkor valahogy nem akad ki senki, mikor ugyanezt férfiak mondják.


Komolyan lenyűgöz, hogy azok alatt a kérdések alatt, ahol pár nő bizonygatja, hogy vannak normális férfiak, 1 incel meg ismételgeti magát, hogy minden férfinek csak a szex kell, minden mást megjátszik, egyetlen normális férfi sincs, aki szólna, hogy "hé ez nem igaz". Nem tudom, ilyenkor a normális férfiak olvassák, és csak érdektelenül pislognak? Vagy meg se nyitják? Mert az elég fura, hogy a férfiak hagyják a többi férfit lejáratni a saját nemüket, de felháborodnak, ha ugyanazt nőktől hallják.

2023. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy a férfiak és a nők ennyire különböznek, emberek vagyunk, a kérdésem se nemek szerint szól. Ezt a válaszok vitték félre. Nem gondolom, hogy minden férfi (vagy 99 %) szexre vágyik tartalom nélkül, viszont a nők meg mind és csak érzelemfókuszúak, a szex meg nem annyira fontos.
2023. ápr. 16. 14:35
 16/20 anonim ***** válasza:
14. Azert ebben az elkorcsosult vilagban nem sokan tudnak emberek maradni azt valjuk be. Oszinte kapcsolatokbol nagyon keves van ha a mostani tarsadalmat nezzuk mondjuk 14 tol 35 eves korig ..A nagyon regi generaciot azert nem emlitem mert rajuk nem lettek akkora hatassal a mostani trendi hulyesegek .
2023. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ja, én 46 vagyok.
2023. ápr. 16. 14:39
 18/20 anonim ***** válasza:

Én beszélek arról amit látok körülöttem. Nem érdekel, hogy itt pár megkeseredett férfi mit mond magáról és férfitársairól látatlanban. Sok a troll. Ugyan azok az emberek válaszolnak az összes kérdésre. Ha az interneten azt írja, hogy esik az eső de te kinézel és látod, hogy süt a nap, akkor kinek hiszel?

Hasonlóan azt sem hiszem el, hogy az átlag nő olyan a valóságban mint amilyennek jellemeznénk őket az itteni válaszok/kérdések alapján. Ha igaz lenne akkor csak a magas, jóképű, gazdag, jó munkahellyel rendelkező férfiaknak lenne barátnőjük és a modell alkatú csajoknak barátjuk...ami persze messze nem igaz.


De nem értem miért vetted annyira szívügyednek, hogy támadd a válaszom ahol megvédem a férfiakat. Az első két válasz miért nem bosszantott fel? Miért haragszol ilyen elvakultan a férfiakra? Te azt AKAROD hinni, hogy a férfiak csak szexet akarnak és az sem tántorít el, hogy csupán néhány arctalan, frusztrált egyén válaszaira alapszik a teóriád.

2023. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A #14-esnek ment az előző válasz
2023. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
14-es, ferfikent irtam a 9-es valaszt. Incel hisztiken nem duhongok, azokra a dolgora reagalok, amin lehet valtoztatni. Amire nincs befolyasom, azokat elengedem. Tartom a velemenyem, hogy erzelmet attol kell varni, akinek van. Egy proli incel ezert hiszi, hogy minden ferfi csak szexet akar. Neki nincs es onmagabol indul ki. A sajat nezopontjabol nezve ez valid. De lathatoan nem erti, ha masok mast irnak. Ma mar nem evidens, hogy a hulyek hallhatnak az altaluk bolcsnek gondolt embernek. Az individualizmus elhozta azt, hogy hulyek azt hiszik, hogyha nekik is lehet velemenyuk, akkor az ugyanannyit er, mint masoke. Ez most egy ilyen vilag, ebben kell megtalalnia mindenkinek a sajat helyet. Aztan majd eldol, hogy kinek az igazsaga van koszono viszonyban a valosaggal. Nem az incelek szoktak jol kijonni azokbol a szituaciokbol, amikor a velemenyuk megmerettetesre kerul. Nem arrol hiresek. Azok az emberek pedig, akik nem tudnak egy anonim forumot a sajat sulyanak megfeleloen kezelni, es szembe allitjak a valos eletben tapasztaltakkal, azok meg szinten nem tudom sajnalni. Tobb tudatossag mindenkire raferne.
2023. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!