Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam , hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam , hogy valóban csak barátkozni akar egy házas pasi?Mit figyeljek?

Figyelt kérdés
Melóhelyről ismerem.Kb 1 éve van ott,kb fél éve vettem észre, és köszönő viszonyban lettünk. Közvetlen munkatársammal (egy idősebb nő)szokott beszélgetni,1-2 hónapja már néha váltunk pár mondatot,ha elmegyek arrafelé,vagy ő jön arra.Mindig ő kezdeményezte, mostanában már néha én is,mert amúgy én csak köszönök neki de ő megállít és elkezd beszélni vmit. Semmi félreérthetőt nem mondott eddig csak nagyon kedves és nyílt. Őszintén szólva olyan férfi akibe simán bele tudnék szeretni, ezért nem tudom, hogy megérné e vele haverkodni nekem. Ha meg én is bejövök neki esetleg és azért kezdett el most közeledni, akkor meg főleg, hogy inkább kerülnök kéne. Csak fogalmam sincs mi a szitu. Szerintetek, hogyan deritsem ki , hogy mivan?
2023. ápr. 18. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy tényleg tetszel neki, de ne próbálkozz vele. Felesége van, egy ilyen viszonyban te csak sérülhetsz. Nekem sokakkal ellentétben nincsenek erkölcsi skrupulusaim, csak tudom, hogy ez általában nem vezet sehova. A férfiak még a rossz házasságból is nehezen lépnek ki.

N

2023. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Mi a fenét akarsz egy házas pasitól? Nincs kivel d..gni? Hogyhogy nem undorodsz már a gondolattól is, hogy esetleg akarhat tőled valamit az, aki hivatalosan is már el van köteleződve egy másik nőnek, lehet, családja is van? Cseppet sem zavarna, ha csak egy szerető lennél?
2023. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy suliba is fiúk-lányok vegyesen jártunk, ugyanígy van a munkahelyen is. Ott sem csak azok a fiúk-lányok voltak jóban akik együtt jártak. Lehet köztetek egy teljesen normális munkatársi kapcsolat, ha meg többet akar, tudsz szólni, hogy eszed ágában sincs. De előre felesleges belegondolni olyasmit aminek jele sincs.
2023. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mit akar, mert házas, kerüld és szabd meg a határokat, ha nem ért abból, hogy közönyös vagy.
2023. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

"Mit figyeljek?"

Semmit. Egy kolléga, semmi több. Hagyd békén.

Keress valakit, máshol.

2023. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Házas pasi.unja az itthoni puncit és kers.mast. de ez csak szexre keresi nem.masra
2023. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!