Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 50 éves férfi valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 50 éves férfi valóban csak barátkozni akar a 28 éves csajommal?

Figyelt kérdés

A barátnőm pultosként dolgozik, sokszor késő estig. Azon a helyen is vannak törzsvendégek, tudok róla, hogy néhányan bepróbálkoznak nála mert nagyon szép és kedves is. Az ő hűségében nem is kételkedek. De van egy idősebb, 50 éves férfi akivel különösen megkedvelték egymást, rengeteget beszélgetnek, messengeren is, telefonon is. Sokszor bemegy hozzá ez a hapsi, főleg ha látja hogy épp nincs nagy forgalom ott bent. A csajom szinte rajong érte, az apját látja benne (a saját apja sosem foglalkozott vele). A pasi is elmondása szerint lányaként szereti. De nekem furcsa, hogy kedveskedik neki kisebb dolgokkal, visz neki kaját, születésnapján és névnapján virágcsokrot. Szervezett néhányszor mininyaralást egy tópartra több barátnak (5-6 fő), de ott is szinte kinyalta a seggét a csajomnak. Nem flörtöl vele de cukkolja, sokat nevetnek, vagy épp nagy komoly beszélgetésben vannak.

Persze tud rólam, normális velem de látom a szemén, hogy nem bír. Volt nemrég egy eset, hogy este egyedül volt bent a csajom a pultban és egy részeg barmot alig tudott kirakni. Félt, hogy visszajön, hívott is engem de aznap sajnos én is eléggé berúgtam és aztán mélyen aludtam, nem hallottam a hívását. Így azt az idősebb férfit hívta aki persze rohant azonnal, ott volt vele zárásig, majd haza is kísérte. Azóta meg inkább látom rajta az ellenszenvet.

A csajomnak próbáltam felhozni ezt, de szerinte csak barátkozik vele, lányának tekinti és különben is ő szinte már többet törődik vele mint én.

Amúgy is lassan hajlok a szakítás felé mert nem nagyon érzek nagy szerelmet a csajom irányába, még féltékenységet sem, de kíváncsiságból érdekelne ti mit gondoltok. Tényleg csak barátilag fontos az idősebb pasinak?



2023. ápr. 11. 19:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

47 vagyok. Volt egy csaj (22) akit én is lányom ként kedveltem, szerettem, viszont, ha adódott volna rá alkalom, és lehetőség lefeküdtem volna vele. Tovább megyek, kapcsolatban is benne lettem volna.

Ezek után mérlegelj.

2023. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Egy pasas se baratkozik erdek nelkul.csak indulj ki magadbol.
2023. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy a férfinak tetszik a csajod, és kölcsönös a szimpátia, ez simán megmaradt baráti kereteken belül.

A pasi meg azért utál, mert ő férfiként pontosan azt látja, amit a csajod nem vesz észre. Hogy te nem érdemled meg ezt a nőt, csak dugogatod, amíg rá nem unsz.

2023. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Remélem összejönnek.:)
2023. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%

Ebben a szituációban szerintem kettőtök közül ő az igazi férfi,már meg ne haragudj!

Itt azért akad parázs a hamu alatt,szóval nagyon is esélyes,hogy alkalomadtán egyikük sem mondana nemet egy kis összegabalyodásra.Ez elég egyértelmű...

2023. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Szakíts a csajjal, és kiderül, hogy tényleg csak tisztán barátiak az érzelmek, vagy sokkal több.

Én drukkolok nekik, jó páros lennének!

2023. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
14%
Nem mindegy mit akar a papi? 🤡Úgyse kell a 28 éves csajnak.
2023. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

De ti nem tartjátok ezt betegesnek a részéről?

Tény, hogy pár dolgot elrontottam de én ebből a kapcsolatból már sehogy sem jövök ki jól meg tudom hogy én leszek a sz.r...

Egyébként pár napja arra is rákérdeztem hirtelen a csajomnál, hogy rólunk, rólam mi a véleménye a hapsinak? Erre zavarva jött, félrenézett szóval egyből levágtam hogy mondott már rólam valami nem jót. Ez nem manipuláció?

2023. ápr. 11. 22:24
 9/36 anonim ***** válasza:
69%

Én is remélem, hogy összejönnek. 😁


Rajtad érződik Kérdező, hogy még tojáshéjas kis hülye vagy, ez a tag meg igazi férfi.

2023. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%

Ezt az apámként/lányomként hülyeséget felejtsd el! Nem így működik. Harminc-akárhány évesen, de közelebb a 40-hez, volt egy 24 éves munkatársnőm, akit elhagyott a párja, mert még élni akart. Sokat beszélgettünk, minden nap. Vonzódott hozzám egyértelműen, ha nem várt volna otthon az asszony és a gyerek, bizony szétkrtam volna minden este , mert akkora mellei voltak, hogy a melltartójának nem kosármérete, hanem helyrajzi száma volt. Egy 50-es alkesznek is állhat még a broki, lehet, hogy arra vár, mikor vigasztalhatja vele a pultos lányt.

Nem szerencsés pultos lányokkal komolyan tervezni. Napi szinten polírozza az egójukat a sok alkesz család szégyene. Könnyen elszállnak fejben. Ha amúgy nem vagy belé szerelmes, inkább keress más nőt.

2023. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!