Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatba bele fér hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatba bele fér hogy születésnapjára tortát süssek neki?

Figyelt kérdés
2 éve tart. Nem sűrűn találkozunk de mindig ír. Az utóbbi fél évben elég jó baráti viszonyban lettünk. Húsvétkor is át jött sütizni szexelni nem is akart,de aztán én akartam. Most pedig gondoltam sütnék neki egy tortát. Elfogadta a meghívásom. Ha szexelni hívom nem igen jön át de így filmezni,sütizni ,beszélgetni igen. Ez így rendben van? Másoknál ez hogy működik?
2023. ápr. 20. 18:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, attól még, hogy nem komoly a kapcsolat és csak szex van köztetek, még lehet baráti viszony is mellette és kedvelheted a másikat, szóval szerintem egy szexkapcsolat nem csak arról szól, hogy dugtok egymással és nulla kommunikáció és kedvesség vagy egymás iránt.
2023. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van, de milyen szexkapcsolat az, ahol a másik nem akar szexelni?
2023. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én is így gondolom de a barátnőim másképp látják....ezért tettem fel a kérdést. Mindig jó hozzàm és èn is ő hozzà szexen kívül is. Sőtt szex szinte már alig van kétszer volt ebben az évben még csak.
2023. ápr. 20. 18:49
 4/47 A kérdező kommentje:
Akar csak ő sokat dolgozik,17 évvel idősebb nálam. Én úgy vettem észre hogy törődésre jobban vágyik mostansàg.
2023. ápr. 20. 18:50
 5/47 anonim ***** válasza:
93%

Akkor ez átalakult barátsággá.

A kérdés tehát az, barátodnak süssél-e tortát a szülinapjára.

Igen, süssél!

2023. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Azèrt nem mondanám baràtságnak sem teljesen mert pl a barátok nem féltékenykednek,meg nincs intimitás köztünk meg azért van jócskán.
2023. ápr. 20. 18:55
 7/47 anonim ***** válasza:
85%
17 évvel idősebb? AKkor már lehet nem működik jól a szerszám.
2023. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Jól működik még csak 44 éves nem vén ember. Sportos fiatalos.
2023. ápr. 20. 18:59
 9/47 anonim ***** válasza:
79%
Sztem impotens lett. 44 évesen is megtörténik.
2023. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
88%

8

Akkor házas?

Csak mert egészséges, szingli férfi nem menekül a szex elöl egy 17 évvel fiatalabb olyan lánynál, akiről ráadásul tudja, hogy akarja.

2023. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!