Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valamilyen tinderes átverés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valamilyen tinderes átverés lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi idő volt több ázsiai lánnyal metchem thinderen. Pár mondatot beszélgettünk, aztán át akarnak hívni whatsappra. Gondolom valami telefonszámos lehúzást lehet. Más is tapasztalt ilyet?

2023. ápr. 24. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek kezdesz ázsiaiakkal, ha ennyire nem bízol bennük?
2023. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose hinném el, hogy egy ázsiai tényleg érdeklődik irántam Kínából. Ez hülyeség.
2023. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Az azsiaiak nagy resze whatsappon, lineon meg hasonlo appokon szokott beszelgetni, azert.
2023. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De gyökér vagy, istenem...
2023. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Mert miért?
2023. ápr. 24. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Whatsappon elem en is az eletem. Nem lehuzasnak adjak meg a whatsappjukat. Nem lehet ott lehuzni sehogy senkit. De ugye aki gyoker,szingli is marad…..
2023. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Elve a telefonszámomat kéri igy, azt meg lehet használni erre arra. Pl telefonon tudnak utána zaklatni reklámokkal.
2023. ápr. 24. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne add meg akkor.
2023. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon kívül a WhatsApp on kommunikálnak, nekem a külföldi ügyfelemim mind ott bonyolítják az üzleteket

Brazil, német

Szerintem ne ismerjedj velük, nem érsz fel hozzájuk....ahhhh

2023. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!