Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett ilyet?

Figyelt kérdés
szerintem nem vagyok teljesen normális,semmi okom nincs rá,félreértés ne essék,de kb zavar hogy létezik él a páromnak az exe,hogy volt más előttem,aki fontos volt neki anno,volt vele sok helyen,sok emléke van vele,volt aki úgy jött össze a párjával,hogy neki volt hosszú párkapcsolata,és hasonlítgatta magát hozzá? nem tudom,hogy hesegessem el azokat a gondolatokat,hogy vajon őt jobban szerette-e,vagyok e olyan jó,mint az ex

2023. ápr. 25. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Önértékelési problémáid vannak. Kezeltesd magad pszichológussal, mielőtt valakire rázúdítod a komplexusaidat.
2023. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normálisak az érzéseid. Ha a párod nem emlegeti az exét, ha úgy érzed, ő már lezárta azt a kapcsolatot, akkor semmi okod hasonlítgatni magad hozzá. Majd inkább a következő miatt aggódj :D
2023. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

A többi ex nem zavar? Azokkal is kefélt, és te ugyanazt a nemi szervet kóstolgatod.

Amúgy ja, tényleg nem vagy 100-as.

2023. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem volt sok kapcsolata,az előző sokáig tartott neki,és nagy dolog volt az életében
2023. ápr. 25. 13:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És neked nem volt senkid előtte? Neked ő az első?
2023. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy annak oka van, hogy ex. Téged választott, veled van, ha nem emlegeti, nem hasonlít vele össze, kifejezi, hogy szeret nincs mitől tartanod.
2023. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Mint írtam, keress fel egy szakembert, mert ezek beteg gondolatok a részedről.
2023. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem egy szűz lányt kerestél magadnak?

De amúgy normális értékrendű ember nem agyal ilyesmin, neked kellene fejben rendbe tenni magad.

Amúgy ha a csaj az exét szeretné, vagy az lenne a befutó, vele lenne és nem veled. Viszont ha ezzel fusztrálod őt is, hamar el fogod veszíteni..

És nem azért mert az ex jobb volt. 🙄

2023. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten nő a kérdező.
2023. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van aki nem jobb munt az ex van aki jobb .. tegyel erte hogy jobb lehess, ne csak elvard az elismerest.
2023. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!