Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett ilyet?

Figyelt kérdés
szerintem nem vagyok teljesen normális,semmi okom nincs rá,félreértés ne essék,de kb zavar hogy létezik él a páromnak az exe,hogy volt más előttem,aki fontos volt neki anno,volt vele sok helyen,sok emléke van vele,volt aki úgy jött össze a párjával,hogy neki volt hosszú párkapcsolata,és hasonlítgatta magát hozzá? nem tudom,hogy hesegessem el azokat a gondolatokat,hogy vajon őt jobban szerette-e,vagyok e olyan jó,mint az ex

2023. ápr. 25. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Az zavar, hogy él a párod exe? Tessék? Jól olvastam? Itt önértékelési probléma van. Ilyen nincs , hogy ki jobb, ki rosszabb. Minden kapcsolat más. Annak nyilván nem véletlenül lett vége. Szerintem nem vagy szerelmes vagy, ha az is vagy, nagyon nem azzal foglalkozol a kapcsolatoddal, amivel kéne. Ha ezt érezteted vele, hogy összeméred az exével magad, azt nagyon hamar megfogja unni. Föleg, mivel látja, hogy semmi önbizalmad, és ez frusztrálni fogja. És így nem hogy közelebb kerülnétek egymáshoz, elfogtok távolodni egymástól.

És itt nem az egészséges önbizalomhiányt becdméreltem, mert a leggöbb embernek van, de azt nem fogja ilyen szten belevini a kapcsolatába. Vele lehet, hogy azért is volt boldog a párkapcsolata, mert nem baszogatta ilyenekkel, mint te. Úgymond a kapcsolatukkal voltK elfoglalva, nyilván az sem volt tökéletes, de mi az manapság? Lehet,hogy hasonló megértésre, nem egy mániákus nőre van szúkdége,hanem mint amit az exétől kapott. És itt nem az exen van a hangsúly teljesen felesleges azzal foglalkoznod, hogy vele , hogy élt vagy hogy nem. Itt a bizalom sincs meg szerintem.

2023. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még azzal egészíteném ki, hogy pár éve könnyebb volt menni helyekre is, nem volt ekkora infláció, mint most. Mióta vagytok együtt? Távkapcsolat ? Az exével távkapcsolatban élt?
2023. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Éreztem ilyet, mert sok/több kapcsolata volt, meg se mertem kérdezni, nekem pedig a legelső, ráadásul bőven 20 felett. De csak megfordult a fejemben, ennyire nem zavart:D A rengeteg lány barátai kicsit jobban, de az se vészes, megszoktam.
2023. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ex azért ex, mert nem kellett a párodnak. Ha így folytatod te is ex leszel. Nőként írom.
2023. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!