Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan élethelyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan élethelyzetbe hogy magányosnak, kilátástalannak látátok az életeteket?

Figyelt kérdés

Nekem igazából semmi okom nem lenne rá, de még is így érzek. 28 éves vagyok van házam, kocsim, pénzem 0 mert elment felújításra, munkám nem rossz, de a szociális életem a béka segge alatt. Magányosnak és üresnek érzem az életem. A barátimmal már nem találkozunk annyit, mindenki éli a kis saját életét. Nagy részük elköltözött külföldre a barátnőjükkel. Az életem nagy része abból ál ki, hogy dolgozok majd otthon egyedül filmezek vagy játszok valamit a haverokkal. Havonta 1-2x felnézek pestre bátyámhoz. Elmegyek egyedül moziba, sétálok... ritka alkalmak egyike amikor találkozok valamelyik netes haverommal.


Jelenleg egy kis városban lakom a munkám miatt (családi vállalkozás). Sajnos úgy érzem itt fogok meghalni egyedül. Itt nőkből két féle van. 19 év alatti vagy 40 éves 3 gyerekes elvált. Ha neten meg is ismernék valakit, kicsi az esélye hogy hozzám költözne. Egy 20 éves lány meg nagy eséllyel menni akar a nagy városba még "élni".


Valahogy mindig úgy alakult az életem, hogy ha van kapcsolatom akkor a karrieremmel lesznek gondok. Ha meg a karrierem szépen ível felfele akkor meg kapcsolatommal. Sose tudtam ezt a kettőt valahogy pont eltalálni. Mintha ellenék átkozva amint jött egy nő az életembe, jött a csapat leépítés vagy kirúgás..stb (pesten dolgoztam 5 évig).


2023. ápr. 25. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Társat keresnél? Milyen idős legyen a jelentkező?


Behatárolnád konkrétumokkal?

2023. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20-28 között
2023. ápr. 25. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Na mindjárt jönnek a pedofilozók akkor
2023. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az ilyen vidéki kisvárosokban huszonévesen többnyire azok maradnak, akiknek nincs más céljuk, mint valahogy kibírni a hétköznapokat a péntek esti bebaszásig. majd rövidesen összeraknak két-három gyereket, azzal elvannak, aztán cső, részükről ennyi volt az élet. az értelmesebbjéből később kicsit jobban visszaszivárognak azok, akik nagyon kötődnek a családjukhoz vagy a környezethez, de ők ilyenkor már meg vannak állapodva.

szóval szerintem vissza kéne menni pestre, vagy valamelyik nagyvárosba. hagyd a p.csába a családi vállalkozást, nem ér annyit, hogy rámenjen az életed.

2023. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk közre játszik, hogy 2 honapja lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak. Talán ezért is érzem ilyen szarul magam.
2023. ápr. 25. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed magad röpke 2 hónap után magányosnak? (Nyilván mindenki vágyik arra, hogy szeretve legyen, de azért a párkapcsolatok jóval bonyolultabbak...)


Tervezed, hogy a szüleidet idősebb, elesettebb állapotukban (esetleg tartós súlyos betegségükben) mindenképpen ápolni fogod?


Testvéred van? Unokatestvér(ek)? Hogyan oszlanának meg az erőforrásaitok a családban? Mi volt a szakításod közvetlen oka?

2023. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, testvér!
2023. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nincsenek mások, csak tizenévesek és gyerekes negyvenesek, mert aki nem születik bele egy családi vállalkozásba, vagyonba az lelép onnan, hogy egyáltalán legyen munkája vagy rendesebb pénzt próbáljon meg keresni.
2023. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem semmim nincs és

Idősebb vagyok nálad.

2023. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mit kell csinálni, de csak jobb helyzetben vagy mintha már elvált kisgyerekes apuka lennél, igen, tudom nem valami vigasztaló de több a semminél, fel a fejjel.
2023. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!