Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy haverom csokolozzon velem?

Figyelt kérdés
Marmint még soha nem csokoloztam (19 vagyok) és el akarom valahogy érni azt hogy rá vegyem az egyik haverom (hetero) hogy csokolozzom velem, megcsokoljon engem, de nem tudom hogy csinaljam. Van valakinek ehez valami modszere? Ja es nem tudja senki hogy meleg vagyok es a haverjaim heterok

2023. ápr. 25. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha. ennyiből ezt szűrted le. Hát csóró haverodat sajnálom. Ha meleg lenne sem jelentené hogy van esélyed.
2023. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy arcra puszi még nem jelent semmit (még akkor se, ha fiúk közt nem olyan jellemző). Ráadásul te írtad, hogy hetero...

Simán lehet, hogy megutálna érte, ha megpróbálnád megcsókolni. Attól is függ, mit gondol a melegekről, de azt biztos hogy nem szeretik a hetero fiúk, ha más pasik le akarják őket smárolni :D

2023. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked se sokáig lesznek haverjaid. Mondjuk jó látni, hogy nem csak a hetero pasik idióták.
2023. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Gaydoctor23 válasza:
40%

Szia.Ez érdekes dolog.Ültesd le egy kellemes helyen és mondd el neki

őszintén,hogy mit szeretnél.

Ennek ez a módja.Nem kell kertelni ,meleg vagy és kész.

Lehet,hogy bi a haverod és akkor belemegy.

Sok hetero srác smárol fiúkkal.Lány is lánnyal.

Nem azért mert meleg,hanem mert jól esik smárolni..

2023. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
"Sok hetero srác smárol fiúkkal" Hazugság. Heterót nem vonzza a saját neme.
2023. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez igy van. Mint ahogyan a meleg pasi sem csokolozik nokkel, vagy tevednek?
2023. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!