Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen korai az hogy...

14 évesen korai az hogy barátnője legyen valakinek és csókolózzon és pettingeljen?

Figyelt kérdés
A 14 éves öcsém összejött egy lánnyal, szerintem is okos, meg helyes, szerintem semmi akadája. A szüleim viszont nagyon tiltják neki, még a csókot is és szerintük nem szabad még csajozni. Mi az álláspontotok?

2020. ápr. 13. 21:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is korai.Azért gondolj bele,ő még nagyon gyerek!Ha együtt jár valakivel,akkor szex is lesz,ez tuti.És mjt tud egy 14 éves gyerek a szexről?Semmit!
2020. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azt te csak hiszed... Én 16 vagyok és én is ebben nőttem fel, beszélnek egymással ilyenekről, szinte természetes. De azért a csók az miért lenne korai? Miből veszed hogy szex is lenne köztük??
2020. ápr. 13. 21:19
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nincs korán.

Azon mondjuk jót röhögtem, hogy a csókot tiltják neki. Magánnyomozóval figyeltetik, hogy amikor együtt vannak édeskettesben, akkor 3 lépés távolságra vannak egymással, vagy smárolnak?

2020. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A kapcsolatot is tiltani akarják.
2020. ápr. 13. 21:25
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai...

Nekem 13 évesen volt az első barátom, most vagyok 22 éves. Akkor már ilyen szájra puszi volt, de több nem. Aztán 4 év múlva feküdtünk le először. Rá 1 évre szakítottunk.

2020. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Talán a petting korai, de a barátnő, csókolózás abszolút nem.
2020. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

A járvány miatt még csak-csak érthető (bár én most se tiltanám). De egyébként?

Hát, nem értem kortársaimat, a mai szülőket: 30 éve, a mi gyerekkorunkban ez tök természetes volt. Ja, és nem kértük a szüleink beleegyezését hozzá. Balhéztunk is volna, ha akadályozni próbálták volna.

2020. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
99%

Fiúnak ennyire tiltani szerintem egy kicsit vicces, általában a lányokat szokták ennyire félteni. Én azt gondolom, hogy ha megfelelően informálva van a gyerek, felvilágosult és kötelességtudó (a suli az első nem a csaj) akkor nem fogom tiltani a randizást. Úgyis kikerül ha nagyon akar de a bizalom szülő és gyerek között nagyon sérülékeny én pedig szeretnék olyan szülő lenni akihez a gyereke bármivel fordulhat és aki elől nem kell rejtegetnie a dolgait.

Én magam soha semmit nem mertem elmondani a szüleimnek, folyton mindentől tiltottak ami miatt állandóan hazudozásra kényszerültem, hogy lehessen szociális életem és ne legyek kirekesztett.

Meg kell taláni az arany középutat, nyilván 14 évesen nem aludhat együtt a lánnyal de lehet barátnője és ameddig normálisan tanul addig sulin kívül is találkozhatnak délután vagy szünetben és nem fogok az ajtóban állni, hogy csókolóznak-e...

Ezeket nyilván nem a mostani koronavírusos időkre értem mert most leginkább sehova senkivel ne menjen ha lehet.

2020. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem a suliból ismeri. De amúgy szín 5-ösek mind a ketten.
2020. ápr. 13. 21:41
 10/34 anonym34 ***** válasza:
29%
14 evesen szerinten lehet baratnöje egy fiunak ! Persze a sex még korai ... apukam mar 13 evesen volt eloszor novvel es abbol az lett hogy 15 evesen lett gyereke.. de ha a kislany is 14 azt meg korainak tartom .. 14 eves kislany meg ne fiuzon .. en biztis nem fogom engednu a lanyom 14 evesen pasizni
2020. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!