Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, fiatalemberek, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fiatalemberek, nektek volt már olyan, hogy hazavitt egy nő buliból és ti meg kiszöktetek a lakásából?

Figyelt kérdés

Több nőtől (akikkel esetenként volt kapcsolatom is) is hallottam ezt a forgatókönyvet különböző mértékben ködösítve, és természetesen részleteiben nem mesélték jobban el, hanem elkezdtek terelni vagy őrjöngeni, hogy mégis milyen jogon furkálódom.


És nem is voltak csúnya nők, szóval nem értem.


Sajnos én nem vagyok magas, jóképű, szemrevaló egyed, ezért engem nem vitt haza senki, nekem alapvetően mindig nagyon sokkal többet kellett tennem azért, hogy elfogadtassam magam a nőkkel.


Van egy visszatérő motivum pl, hogy nők elkezdik magyarázni, hogy nagyon szimpi vagyok, meg van aki ettől messzebb megy, pl "ajjj annyira cuki vagy, ha nem lenne pasim, akkor hazavinnélek"


Ugyanakkor meg azzal jönnek, hogy "jön a pasim, nálad 2 fejjel magasabb és letépi a fejed, ha meglát"


Az persze teljesen egyértelmü, hogy ha "nem lenne pasi", akkor nem engem akarna, hanem olyannal menne el, aki most a pasija, tehát a két méteres nagy állat.


Viszont ezt a kiszökdösős sztorit még nem hallottam fiúktól, max azt meg tudom érteni, hogy nem tud teljesíteni, vagy nem akar, de azt, hogy MEG SEM PRÓBÁLJA, miközben egy full teljesen oké nő hazaviszi, hát nem is tudom.


Miért nem értékelik ezek a helyzetet? Ja....mivel neki könnyen jön, és nem kell megdolgoznia érte.


2023. ápr. 27. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint aktus után kiszöktek? Gondolom nem előtte, annak kevés értelme lenne. Velem nem volt ilyen, de biztos van aki nem akar az alkalmi partnerrel aludni és hazamegy szex után. A kiszökés azért erős kifejezés erre, nem tartom valószínűnek, hogy van olyan nő (ráadásul több is szerinted) aki levadássza a pasit, hazaviszi és úgy kell kimenekülni a pasinak a karmai közül. :D Na egy olyat hallottam mondjuk, hogy csajnál aludt a pasi, a csaj kiment lefürdött, lemosta a sminket, a pasinak meg hirtelen lett egy telefonhívása, hogy menjen haza. De ez lehet, hogy urban legend, mert valakitől hallottam, aki szintén valakitől...
2023. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
dugas elott ment haza
2023. ápr. 27. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Ilyenek a nők, spongya rá
2023. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Olyan nem létezik, hogy dugás előtt menne haza, egyedül úgy, hogy csak megsz*patta a nőt azt jól van, vagy a nő nem engedte, hogy megdugja és ilyenek.
2023. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Jjaa, hat utana? Vagy varjak oket otthon, vagy csak a sajat agyikoban szeretnek aludni, es nincs kedvuk reggelizesnel folytatast megbeszelni.
2023. jún. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kiszokni? Mert bzi a csavo ? En nem szoknek ha nem be durrantanam a szoget.
2023. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ugrott be, hogy a nő háza igénytelenségre utal. Teherautó sofőr vagyok, pont egy 350km-es útam volt amikor is Balázsékat hallgattam, volt ilyesmi téma,legdúrvább a nő/lány anyja sarokból végig nézte a szexet és becsmérlően nyilatkozott a pasi teljesítményéről. Ott volt pár igénytelen lakás téma is...amibe bele futottam bár más szituációban. Véres wc ülőke.
2023. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltunk hasonló szituációban. Eléggé berúgtunk 3an az 5éves osztály találkozón, mindenki haza párolgott mi 2 egyedűlálló+1 barátnős vagy csak (plátóian szerelmes pasi)elkezdtünk kocsma túrázni. Kicsit homályos a kép de arra emlékszem egy (legalább azon az este 5ik) kocsmában csocsózás közben kezdett tisztúlni a kép. Ami biztos 2 nő kihívott minket játszani. De mint mondtam csak kezdett tisztúlni a kép,szépnek tűntek. Szerintem ittunk velük valamit, következő emlékkép sétálunk velük az utcán fel a lakásukba, friss levegő józanított innentől tisztább a kép. Valamilyen társas játékot asszem activityt játszottunk az egyiknek "véletlenűl" kiesett az egyik melle a melltartóból. És én voltam olyan részeg hogy azt hittem csak azért mert ő is részeg. Ja szabad hétvégés elvállt anyukák voltak,bár jótanodással arányosan csúnyúltak. A szerelmes srác kiszámolta mi férfiak 3an csajok 2en....ő lelép. Én szexre képtelennek éreztem magam meg.... +kakkantani kellett léptem vele együtt a harmadik srác meg félt hogy a két lány sok lesz neki...Hát szégyen nem szègyen valahogy ìgy esett a dolog.
2023. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!