Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni/elhinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni/elhinni, hogy szingli-e valaki?

Figyelt kérdés

Úgy értem, akivel ismerkedtek.

Annyira nem hiszek már valahogy senkinek, mindig nagyon gyanakvó vagyok, pedig nincs semmi gyanús amúgy.

Úgy értem, sokat keres, érdeklődik, érzem, hogy nagyon vonzódik hozzám.


2023. ápr. 27. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy aktívan ráér találkozni veled, nincs semmi gyanús, hogy mondjuk hétvégente nem ér rá, bármikor felhívhatod, nem suttog a telefonba, ilyenek. De nyilván nem kamerázhatod be, szóval bizalom azért kell mindenkihez.
2023. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradozik, nincs sok ideje rád, ilyesmik, de persze ezek jelezhetik azt is, hogy tényleg nincs ideje, vagy rád nem szakít időt.
2023. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Számodra nem lényeg, mert ugyis elrontod a kapcsolatot majd, kár is rád időt pocsékolni. Menjél pszichológushoz.
2023. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sok szabadideje van, nem programozik sűrűn.
2023. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nyilván vannak kisebb-nagyobb jelek, de van aki tök naiv meg buta hozzá hogy észre vegye, ill. van, amikor tényleg annyira jól csinálja, h észre se lehet venni. Mindenestere ha ilyen bizalmatlanul állsz neki, akkor egyelőre sztem ismerkedj.
2023. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
ne ismerkedj * - csak a lényeg maradt ki :D
2023. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem ér rá hétvégén, sokszor nem jó neki találkozni
2023. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából tényleg ritkán ér rá, viszont a képek bizonyítják, hogy tényleg ott van, ahol mondja. Pl. mondjuk családi szülinapon volt, és küldött a nagyszülőkről is.

De amikor meg nincs úgymond dolga, kb. egész nap ír, meg nagyon hamar válaszol. Reggel is mindig egyből válaszol, vagy pl. jó reggelt üzit ír.

Alapvetően arra gondoltam, hogy pl. nem tudom, Instagramon kikkel követik egymást, hogy őket honnan ismeri, nem-e kavarnak valakivel.

Ezeket amúgy nem mondom neki nyilván.

2023. ápr. 27. 18:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt a kérdést már kiírtad egyszer. Kicsit beteges ez a féltékenység, szerintem.
2023. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
ezek alapján biztos hogy nem szingli, de majd rájössz te is
2023. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!