Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján milyen nő lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján milyen nő lehetek?

Figyelt kérdés
Általánosban leszóltak, csúfoltak, hogy csúnya vagyok.. gimiben rajongtak, még néhány női tanár is odajött, hogy ilyen gyönyörű lány miért búslakodik vagy ofőm mondta, hogy az én életem élné, ha tudná a meleg férfi tanár is engem nézve jegyezte meg, hogy mennyivel egyszerűbb élete lett volna, ha nőnek születik.. majd felkerültem Pestre ahol nagyon vegyes reakciók egyetem alatt…egyik szerint szép másik szerint csúnya, volt hogy mondtak a szemembe vagy mögöttem mindkettőt… volt aki letérdelt, hogy azonnal feleségül venne.. depressziós lettem 23-26 évesen így ki se mozdultam a házból.. majd lett egy munkahelyem ahol azonnal rámírt kettő férfi kollega, majd elmentem egy nyelvtanfolyamra ahol a tanár rám akaszkodott. Vele jártam is évekig, most lettem szingli megint. De megint úgy érzem lehet csúnya vagyok ahogy már néha hallottam és nem merek online ismerkedni.. viszont emberek közé megint nem járok mint anno a depresszióm alatt… vajon milyen nő vagyok, ha ennyire szélsőségesek a reakciók rám?
2023. ápr. 28. 11:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Láthatunk?
2023. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy valakit mindenki szépnek tart. Rám is biztos mondták már hogy csúnya vagyok, meg van olyan pasi aki elmegy mellettem az utcán annyira leszar, a másik meg azonnal feleségül venne :)


Az lenne a fontos hogy te hogy látod magad. Nem kell annyira adni mások véleményére.

2023. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Átlagosnál jobb, szerintem. Az emberek nagy része valakinek tetszik, valakinek nem. Az riaszt meg, hogy nem tetszel mindenkinek, aki szembejön? Viszont jó sok mindenkinek igen. A depressziódat mindenképpen kezeltesd, akkor kezdj ismerkedésbe, főleg online, ha már elég stabilnak érzed magad. De ne akarj mindenkinek megfelelni, az instant depresszió egy életre. Kersd meg azt a néhány embert, aki fontos neked, és az ő véleményükre adj.
2023. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Magadról is mondj valamit, ne csak mások reakcióiról rád.

Általános suli nem igazán számít, akkor még kislány voltál.

Amúgy amit írtál elég általános a nők között.

Van akinek ugyan nem tetszel, de mindig van egy csomó pasi, aki nagyon szívesen járna veled.

2023. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gimiben mondták azt hogy csúnya vagyok. Azóta kiderült hogy irigységből/viccből. De engem olyan szinten komolyan érintett hogy konkrétan nem szerettem tükörbe nézni. A gyerekek elég idióták tudnak lenni(és ez a szülők hibája)
2023. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Hát, ennyiből nem lehet megmondani. Szerintem átlagos lehetsz, mert átlag feletti nőkre nem szoktak mindenhol rányomulni, ez paradoxonnak hangzik, de nem az, ugyanis egy jó nőnél sok pasi nem mer kezdeményezni, de ha nagyrészt jóképű, izmos, sikeres pasik kezdeményeznek nálad, akkor biztos lehetsz abban, hogy átlag feletti vagy. De ha pocakos kopaszodó Jóska is simán rádhajt, akkor inkább átlagos vagy. Csúnyának meg azért nem gondolnálak, mert akkor nem tetszenél ennyi pasinak.
2023. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan ember aki mindenkinek tetszik. :)

A múltkor az instát lapozgattam, és pár modell hölgyet feldobott ahogy a párjukkal pózoltak valami clubban.

Hát meg kellett állapítanom hogy nekem egyik pasija se jött be egyáltalán, (pedig tényleg nagyon dekoratív lányok voltak), sőt az én pasim sokkal helyesebb és szexibb. Nekem. :)

Mert nekem ő tetszik, másnak meg más. És ez így van jól.

Ne akarj mindenkinek megfelelni. Elég ha csak egy olyan ember lesz akinek te leszel a leggyönyörűbb, és neked meg ő a legvonzóbb. :)

2023. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem túl nagy hangsúlyt adsz a külsőnek. Nem kell ezt túl agyalni. Ha ismerkedni akarsz, ismerkedj.
2023. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A depressziódat kellene rendbe tenni egy pszichológussal.

A másik meg az, hogy olyan mintha az egész életed akörül forogna, hogy kinek tetszel, kinek nem, szép vagy e stb. Nem ez a lényeg!

Az lenne a fontos hogy neked ki tetszik?!

És aki tetszik azt "szerezd meg"! Akinek te is teszel az vevő lesz rád, nyugi.

A többi csak megfelelési kényszer a társadalom felé.

2023. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ilyen, kinek olyan. A fő probléma a depresszió, azon dolgozz!
2023. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!