Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján milyen nő lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján milyen nő lehetek?

Figyelt kérdés
Általánosban leszóltak, csúfoltak, hogy csúnya vagyok.. gimiben rajongtak, még néhány női tanár is odajött, hogy ilyen gyönyörű lány miért búslakodik vagy ofőm mondta, hogy az én életem élné, ha tudná a meleg férfi tanár is engem nézve jegyezte meg, hogy mennyivel egyszerűbb élete lett volna, ha nőnek születik.. majd felkerültem Pestre ahol nagyon vegyes reakciók egyetem alatt…egyik szerint szép másik szerint csúnya, volt hogy mondtak a szemembe vagy mögöttem mindkettőt… volt aki letérdelt, hogy azonnal feleségül venne.. depressziós lettem 23-26 évesen így ki se mozdultam a házból.. majd lett egy munkahelyem ahol azonnal rámírt kettő férfi kollega, majd elmentem egy nyelvtanfolyamra ahol a tanár rám akaszkodott. Vele jártam is évekig, most lettem szingli megint. De megint úgy érzem lehet csúnya vagyok ahogy már néha hallottam és nem merek online ismerkedni.. viszont emberek közé megint nem járok mint anno a depresszióm alatt… vajon milyen nő vagyok, ha ennyire szélsőségesek a reakciók rám?
2023. ápr. 28. 11:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kicsit vékonyka vagy, de az is tetszik sok pasinak, az arcodról meg nem tudunk véleményt mondani, azt te látod.
2023. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%

Min változtat, ha esetleg mégis ronda vagy? 😀 Inkább egyedül maradsz?

Vagy akkor más kategóriában fogsz keresni?

2023. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg nem vagy ronda, de lehet, hogy a kisugarzasod olyan kis nyomi, ezt meg szeretik masok kihasznalni, akik elvezik a bullyingot, mert abba szeretnek rugni, akin latjak, hogy meghatja.

Ugyhogy a kulsodben ne ketelkedj, inkabb az onbizalmadon dolgozz, hogy ne tunj elo celtablanak.

2023. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!