Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Higy lehet ilyen igazságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higy lehet ilyen igazságtalan az élet? A barátnőmet meg engrm hasonlítom össze. N és barát barátnő, nem párkapcsolat barátnő.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőn, aki gimitől kb. 23 éves koráig együtt volt egy 30-as pasassal, aki átlagos János volt, de hozzánk képes akkoriban Csekanics. Egy gimis-egyetemistának max zsebpénze van (tisztelet a kivételnek, aki nem csak alkalmi diákmunkázik meg eltartja apuci-anyuci, hanem rendes dolgozik tanulás mellett), de ennek a 30-as átlag Jánosnak normális megélhetése volt, mai fejjel persze senmi extra, de akkori fejjel fű. Etette, nyaraltta a barátnőmet ő ki se nyitotta a tárcáját, ha a pasijával voltak. Nem költöztek össze persze. A pasi csak örült, hogy ronda létére szóba áll vele egy olyan pipihusi. Mert átlag János csúnyácska és alacsony volt. Elalélt az egyetemista barátnőmtől.


Azóta évek teltek el, már a vége felé járunk a 20-as éveinknek. Most nálánal fiatalabb párja van, tavaly eljegyezte, idén egybekelnek. IT területèn dolgozik a vőlegénye, és szintén minden földi jóval elhalmozza a barátnőmet. Ő szart se csinál. Nem keres pénzt, nem vezeti a háztartást. De a Maldív-szigeteken is volt már nyaralni, el is veszik... És mint mondtam, fiatalabb a barátnőmnél.


Ezt hogy?

Amíg őt Olaszba nyaralatatta a 30-as palija 22 éves korunkban, én a Burger Kingben izzadtam minden nap.


Most, amíg a Maldív-szigetekrn nyaraltatta a 20-on éves vőlegénye 27 éves korunkban, én szingli vagyok és ránsr merek nézni rgy Maldív-szigeteki nyaralás áraira.


Elegem van, az elet igazságtalan...


2023. ápr. 29. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Neked még nem mondták, hogy az irigység csúnya dolog? Mit foglalkozol más életével?
2023. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Gyere, még én sem voltam a Maldív-szigeteken. Pedig ki van tűzbe, hogy szeretnék menni. El tudnálak vinni, de e helyett, inkább beállok picit izzadni a burgeresbe, és ha neked is lesz elég pénzed, akkor együtt elmegyünk. 30/F
2023. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te egészséges vagy más meg beteg....ilyen az élet...
2023. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha szeretnéd kapsz egy esélyt, elleszünk a mama hotelben édesanyámmal. Nem kell többé Whoppert csinálnod.
2023. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyenge
2023. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A mostani srác meg a 20-as évei elején annyit keres, hogy a Maldív-szigetekre viszi nyaralni a barátnőjét, míg egy 20 éve dolgozó tanár vagy nővér még a Balatonra se jut el. Milyen igazságtalan az élet.
2023. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ő szép és jól tud szopni. Te meg nem vagy szép és nem szopsz jól. Ennyin múlik az élet.
2023. ápr. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes a nők sosem azon sírnak vagy nem azon versenyeznek, hogy ők maguk mit tudtak elérni vagy inkább nem elérni saját maguktól az életben, hanem azon, hogy milyen kanit sikerült vagy inkább nem sikerült kifogniuk, aki alájuk rak mindent. Az átlag férfiakat mikor viszik nyaralni és csinálják meg velük ugyanezeket, mint az átlag nőkkel?
2023. ápr. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk a 8nak igaza van. Én jobban örülök hogy magamnak teremtettem meg mindent...
2023. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat o bevallalt egy ronda oreg atlagjoskat, te meg nem. Azran szerzett parkapxsolati tapasztalatot, mit szeretnek a pasik. Hozzaszokott a penzhez is es ez lett az elvaras. Magabiztos lett a sikerektol es igen, valiszinuleg feminin kulseju es kenceficezik. Ez neked is adott, csereld le a ruhatarad, legyel extra noies es kezdj el randizni. Amelyik pasi felezni akarja a szamlat, azonnal allj fel es tiltsd. Elobb utobb beesik a halodba egy, akinek van penze es fizet is erted. Liánozzal.
2023. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!