Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatban élők többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban élők többet fürdenek, mint a szinglik?

Figyelt kérdés
Több embertől is hallottam, hogy esténként nem akar úgy befeküdni a párja mellé, hogy nem zuhanyozott le, máskor meg lehet nem foglalkozik vele. Akkor ez nem önmaga felé elvárás? Párkapcsolatban milyen gyakran fordul elő, hogy büdösen lássák egymást a felek?

2023. ápr. 30. 21:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Alap a tisztálkodás ha van párkapcsolat ha nincs...

"Mosdatlanul" semmiképp sem feküdnék be az ágyba.

2023. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb ember fürdik este akár van kapcsolata akár nincsen.
2023. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2023. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
A férjem exe nem fürdött csak heti 2, azért is lett ex. 😂 Hiába a kapcsolat, szerette ha bűzlik.
2023. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem zuhanyzom tobbet kapcsolatban sem, de alapvetoen altalaban a napi egy megvan, viszont ez inkabb reggel, delelott, nem este, egyebkent itthonrol dolgozom, nyaron van klimam, ha nem megyek sehova es reggel lezuhanyoztam, akkor nem vagyok estere sem koszos. Illetve amikor meg jartam dolgozni nyaron, akkor munka utan kozvetlenul zuhanyoztam itthon, akkor sem este.

Neha elofordul, hogy egy nap kimarad.

2023. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
A kettő nem zárja ki egymást.
2023. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
16%
mi sosem fürdünk a pasimal már ideje furán náéznek minket a faluba
2023. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Este lefekves elott furdok, reggel vagy amikor megyek el itthonrol akkor zuhanyom gyorsan.
2023. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ez annyiban igaz, hogy napközben egy random szex előtt gyakran beiktatunk egy tusolást, míg ha egyedül lennék, akkor megvárnám vele az estét. Nem koszosak vagyunk ilyenkor, csak épp nem olyan frissek, mint közvetlenül fürdés után.


Amúgy igényes ember nem azért tisztálkodik, mert párja van.

2023. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Este zuhanyozok vagy furdom kapcsolati statusztol fuggoen.
2023. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!