Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm gyereket szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gyereket szeretne, de én még korainak érzem, 26 éves vagyok. Normális ez?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd gyereket én is, de még később. Tudom hogy régebben ennyi idősen már sok mindenkinek gyereke volt, de én még fiatalnak érzem magam egy gyerekhez 26 évesen. Velem lenne a baj?

Barátnőm 24 éve, ő már készen állna rá.


2023. máj. 1. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet kompromisszumos megoldast talalni, hogy meg varjatok par evet, ha te nem allsz ra keszen? Ennek kozos dontesnek kellene lenni, nemcsak a baratnod dontese fontos. Ne menj bele, ha nem allsz ra keszen.
2023. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem illetek össze
2023. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ráérsz még, meg a csajod is ráér. Hova ez a nagy sietség kérdezd meg tőle.
2023. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ezt a legelső randikon letisztázzák jobb helyeken. Ha meg hirtelen állt elő az ötlettel akkor az se kizárt hogy már terhes
2023. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarnék ennyire fiatalon. 30 előtt tuti nem. Mondd meg neki, hogy nem vagy kész rá, vagy vár pár évet, vagy keressen mást, ha ennyire sürgős neki.
2023. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha megvannak az anyagiak, akkor tök jó fiatalon szülőnek lenni, gyerekkel is mehettek programozni később főleg ha már nagyobbak. Ha nincsenek anyagiak, pl többszobás lakás, akkor tárgytalan.
2023. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy vízválasztó általában. Vannak, akiknek annyira fontos a gyerek, hogy dobja a párját is, és újat keres, csak hogy legyen gyerek.


Te biztosan szeretnél? Csak mert ha van benned kétség, vagy ez csak "időhúzás", akkor ezzel neked is szembe kell nézni. Az nem lenne fair, hogy most beleegyezik, hogy ne legyen, de majd később derül ki, hogy 30-40 évesen sem érzed magad készen. Akkor joggal mondhatja, hogy átverted. Sajnos ez van.

Ha a gyerek miatt szakít veled, akkor nem voltál annyira fontos, tehát mindig is minden kapcsolatában előrébbvaló lesz a gyerek.

2023. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
#7 ez nem jelenti azt, hogy ne lenne fontos neki az adott párja, csak lehet pont úgy van vele, hogy nem akar éveket rizikózni azzal, aki a végén benyögi, hogy bocs nem akarok gyereket.
2023. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Relatív, hogy mi a normális, de egy dolog biztos: senki és semmi kedvéért nem vállalnék gyereket, ha én (még/egyáltalán) nem akarok. Ha emiatt kicsúszok az időből, akkor ez van, de akkor sem fogok egy talánra családot alapítani.


Másrészt meg van kb 15 éved még, amíg nyugodtan lehet családot alapítani. Anyám 40 évesen szült, én sem szülnék 35 alatt, az a csekély biológiai kockázat ebben a korban nekem vállalhatóbb, mint az a rengeteg financiális és egzisztenciális kín (beleértve azt is, hogy lehet, hogy így érezném, a gyerekem miatt maradok le valamiről), amit ahhoz kellene bevállalnom, hogy 30 alatt legyen gyerekem.


26n

2023. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

8, nem állítottam hogy náluk ez van, viszont tapasztaltam ezt másoknál.

De te is azt mondod ki, hogy mégsem annyira fontos a párja, mint a gyerek. "Fontos, de..." Tehát akkor annyira mégsem fontos neki a párja, mivel a gyerek a szakítóok. Van akinek társ sem kell, ha nem lehet gyereke. Én például ilyenekről beszélek. És erre mondom, hogy a gyerek van elé helyezve a társnak.

2023. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!